Zamknij
REKLAMA

Academia Gorila: Medalowe występy Arkadiusza Ścięgosza

19.03, 14.10.2021 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 19.08, 14.10.2021
Skomentuj fot. UM Skierniewice
REKLAMA

Znakomite informacje docierają od skierniewickich goryli. W ostatnim czasie reprezentujący klub i miasto Arkadiusz Ścięgosz sięgnął po cztery krążki (złoto, srebro i dwa brązowe) podczas swoich startów w Mińsku Mazowieckim i Tarnowie. 

 

To dobry czas dla zawodnika Academii Gorila, Arkadiusza Ścięgosza. W minioną sobotę, 9 października skierniewiczanin rywalizował w Mińsku Mazowieckim podczas No-Gi Fight Grappler Cup. Po ciężkiej półfinałowej walce, gdzie udało się poddać wymagającego przeciwnika na zaledwie 3 sekundy przed końcem walki, w finale pewnie zwyciężył na punkty i wrócił ze złotym medalem. Walki odbyły się w dywizji niebieskich pasów, w kategorii -88,5kg w grupie Masters 3. 

 

Tydzień wcześniej Arek brał udział w turnieju Taga Copa International w Tarnowie Podgórnym, gdzie finalnie udało mu się wywalczyć: srebro w formule Gi Master 2 oraz podwójny brąz w NO-Gi Master 1 i 2. Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z Brazylijskim Jiu Jitsu to zapraszamy w poniedziałki na 19.00 i środy na 18.00. 

źródło: UM Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%