Zamknij
REKLAMA

Tygrysy ze Skierniewic z sukcesami w Kutnie [ZDJĘCIA]

10.20, 16.05.2022 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 10.22, 16.05.2022
Skomentuj Fot. Akademia Sztuk Walki TIGER
REKLAMA

25 medali to zdobycz Tygrysów podczas XIV Otwartych Mistrzostw Kutna.

[FOTORELACJA]965[/FOTORELACJA]

Znakomicie spisali się nasi zawodnicy podczas minionych zawodów. Niewątpliwie zachwycili postawą która przełożyła się też na ilość zdobytych krążków. Do worka medali wpadły 4 złote krążki wywalczone przez : Anie Owczarek, Aleksandra Farata, Mikołaja Adamca oraz Kazimierza Kaszkura.

[ZT]67952[/ZT]

7 srebrnych medali które zawisły na szyi: Lizy Melnychuk, Filipa Reczulskiego, Gabriela Młynarskiego, Anny Piorun, Jerzego Kędziory, Hani Giłki i Michała Kowalczyka

A zdobycze medalowe uzupełniły 14 medale koloru brązowego które zdobyli: Marcel Młynarski, Bartek Kroc, Antoni Milczarek, Julia Jacak, Adam Magdziarz, Aleksander Bańburski, Mateusz Pawlata, Julia Bodek, Mateusz Krzemiński, Liliana Tartanus, Alicja Wójcicka, Mateusz Pietrzak, Wiktoria Wojenka i Franciszek Giłka

 

Z dobrej strony zaprezentowali się tez zawodnicy którym niewiele zabrakło do podium i zajęli miejsca tuż za podium : Julian Sitkiweicz, Fabian Morawski, Bartłomiej Szadkowski, Szymon Krzemiński, Adam Walendzik, Jerzy Strożek i Ryszard Maciejewski.

 

Zawody zostały rozegrane w 3 kategoriach wiekowych U10, U12 i U14

 

Wisienką na torcie jest Wygranie klasyfikacji punktowych w dwóch kategoriach wiekoch U10 i U12, wyprzedzając wiele klubów  mających dużo większy staż czy wielu więcej zawodników. Natomiast w kategorii wiekowej U14 Tiger uplasował się tuż za podium na 4 miejscu.

 

- Sami nie spodziewaliśmy się tak udanego startu naszych zawodników, z tygodnia na tydzień upewniamy się o dobrej „drodze" szkolenia którą podążamy. Chcielibyśmy aby tak było zawsze, jednak mamy świadomość że przed nami oraz przede wszystkimi przed naszymi Tygrysami jeszcze dużo pracy. Cieszymy się także że pomimo krótkiego stażu, nasi zawodnicy potrafią zaprezentować się lepiej od zawodników z klubów z większym stażem.

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%