Zamknij
REKLAMA

25 medale ASW Tiger w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

14.39, 06.06.2022 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 14.50, 06.06.2022
Skomentuj Fot. Akademia Sztuk Walki TIGER
REKLAMA

W dobrych nastrojach na wakacje udadzą się skierniewickie Tygrysy, które 4 czerwca rywalizowały na Ogólnopolskim Turnieju Judo. Medalowy dorobek to 5 złotych, 5 srebrnych i 15 brązowych.

[FOTORELACJA]982[/FOTORELACJA]

Złote krążki wywalczyli: Hanna Giłka, Liza Melnychuk, Lena Magdziarz, Aleksander Farat i Nikola Wiśniewska. Srebrne padły łupem: Wiktorii Wojenki, Nadii Nowickiej, Gabrieli Młynarskiej, Fabiana Gwadera oraz Fabiana Morawskiego. Zawodnicy ASW Tiger, aż piętnastokrotnie stawali na najniższym stopniu na podium, a brązowe medale zdobyli: Mateusz Krzemiński, Wiktor Pyrek, Anna Piorun, Jerzy Strożek, Aleksandra Milewska, Alicja Wójcicka, Filip Reczulski, Michał Gnat, Mateusz Pawlata, Jan Pawlik, Adam Magdziarz, Kornelia Rychlińska, Wojciech Reszka i Kazimierz Kaszkur. 

[ZT]68083[/ZT]

Brawa także należą się dla tych których tym razem zabrakło na podium: Adam Minda, Adam Gibaszewski, Igor Żuk, Marcel Młynarski, Aleksander Gronkiewicz, Antonina Przybyła, Mikołaj Adamiec, Aleksander Bańburski, Aleksander Lula, Aleksandra Wojda, Franciszek Giłka, Julia Bodek, Lena Czerwińska, Szymon Krakowiak, Wojciech Sumiński, Adam Pawlak, Szymon Krzemiński, Jakub Godlewski, Natan Śliwowski, Aleksander Michalski, Borys Okruch, Maksymilian Medwid, Jan Szymczak, Alicja Łysoniewska. 

- Ogólnopolski Turniej Judo dzieci w Skierniewicach dla trzech grup wiekowych okazał się doskonałym zwieńczeniem startów w pierwszym półroczu – komentuje trener Paweł Mróz. - Pomijając kwestie „wynikowe” to cieszy nas postawa wszystkich Tygrysów, którzy na każdych zawodach, potrafią walczyć, jak równy z równym z zawodnikami o dużo większym stażu. To bardzo cieszy, pokazuje że to inni mogą się uczyć od nas, i daje dużo energii do dalszej pracy. Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy zarówno Ci bardziej doświadczeni, jak i Ci dla których skierniewickie zawody były jednym z pierwszych. Teraz czeka nas wakacyjna przerwa, a po wakacjach na pewno o Tyrgysach również będzie głośno - dodaje szkoleniowiec.

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%