Zamknij
REKLAMA

34 medale Wojowników w Ogólnopolskim Turnieju Judo w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

14.49, 06.06.2022 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 14.49, 06.06.2022
Skomentuj fot. MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice
REKLAMA

12 złotych, 11 srebrnych i tyle samo brązowych – to medalowy dorobek młodych Wojowników podczas startów w Ogólnopolskim Turnieju Judo w Skierniewicach z okazji Dnia Dziecka. Zawody rozegrano 4 czerwca na hali przy ul. Tetmajera.

[FOTORELACJA]983[/FOTORELACJA]

W minioną sobotę, 4 czerwca MMKS ,WOJOWNIK wspólnie z OSiR Skierniewice zorganizowali Ogólnopolskiego Turnieju Judo Dzieci. W Turnieju wystartowało 290 uczestników z 18 klubów z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Radom, Włocławek, Opole, Sochaczew, Kutno, Łowicz, Piaseczno, Halinów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Międzyborów, Skierniewice w trzech kategoriach wiekowych U10, U12 i U14. Dwie z nich zdominowali Wojownicy, zgarniając większość medali.

- Kategorie U12 oraz U14 zdominował nasz Judo Team stając się klubem z największą liczbą wygranych walk. Turniej, jak w poprzednich latach zakończył się organizacyjnym i sportowym sukcesem. Dziękujemy za liczne przybycie i pomoc w organizacji – skomentował Jerzy Gołębiewski. 

[ZT]68082[/ZT]

Złote medale zdobyli: Borys Kowalik, Tomasz Gronek, Maria Peterwas, Karolina Lentner, Tymoteusz Markowski, Olaf Oświeciński, Zuzanna Bogucka, Maciej Łukasik, Szymon Tuka , Zuzanna Kozłowska , Alicja Dyba i Dominika Gutowska. Srebro padło łupem: Tymoteusza Goliana, Adama Polita, Nadii Trzaskowskiej, Wiktorii Krajewskiej, Sabiny Grabowskiej, Mateusza Bizonia, Bartłomieja Kowalskiego, Zuzanny Gródeckiej, Aleksandry Miłosz, Kai Kaźmierczak i Emilii Kowalik. Na najniższym stopniu na podium uplasowali się: Piotr Potocki, Rayan El Boayadi, Mikołaj Adamczyk , Seweryn Barańczyk, Mateusz Papierowski, Zuzanna Wysocka, Kacper Karkowski, Ivan Piatakov, Mateusz Psonka -Habdas, Antonina Sikora i Oliwia Dworczyńska.

Tuz za podium znaleźli się: Matylda Markowska, Mikołaj Dróżka, Antonina Markowska, Karolina Mozga i Milena Mozga. Na piątych lokatach starty ukończyli: Marek Sławiński, Piotr Chwałek, Antoni Skolimowski, Filip Szymański, Wojciech Sobczyk, Laura Socha, Maria Kowalska, Bartłomiej Pągowski, Karol Trębski, Oliwier Pawłowski, Jan Kobyłecki i Hanna Dyba. Siódme lokaty przypadły w udziale: Aleksandra Popkowicza, Bartosz Barańczyka, Artura Malkowskiego, Jakuba Brudki, Patryka Trzaskowskiego i Franciszka Szymczaka. 

W grupie U14 w klasyfikacji medalowej Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy ,,WOJOWNIK” Skierniewice Kobiet i Mężczyzn uplasował się na 1 miejscu, w klasyfikacji punktowej także na 1 miejscu.

 • Kobiety - klasyfikacja medalowa – 1 miejsce
 • Mężczyzn - klasyfikacja medalowa – 2 miejsce
 • Kobiety - klasyfikacja punktowa – 1 miejsce
 • Mężczyzn - klasyfikacja punktowa – 2 miejsce

W grupie U12 w klasyfikacji medalowej Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy ,,WOJOWNIK” Skierniewice Kobiet i Mężczyzn uplasował się na 5 miejscu, w klasyfikacji punktowej na 1 miejscu.

 • Kobiety - klasyfikacja medalowa – 7 miejsce
 • Mężczyzn - klasyfikacja medalowa – 2 miejsce
 • Kobiety - klasyfikacja punktowa – 3 miejsce
 • Mężczyzn - klasyfikacja punktowa – 1 miejsce

W grupie U10 w klasyfikacji medalowej Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy ,,WOJOWNIK” Skierniewice Kobiet i Mężczyzn uplasował się na 3 miejscu, w  klasyfikacji punktowej także na 1 miejscu.

 • Kobiety - klasyfikacja medalowa – 1 miejsce
 • Mężczyzn - klasyfikacja medalowa – 3 miejsce
 • Kobiety - klasyfikacja punktowa – 1 miejsce
 • Mężczyzn - klasyfikacja punktowa – 3 miejsce

Trenerami zawodniczek/ów Wojownika Judo Team , którzy wystartowali w zawodach są: Jerzy Gołębiewski, Andrzej Owczarek, Michał Gołębiewski, Wiktoria Niemiec. 

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%