Zamknij
REKLAMA

Wojownicy nie zwalniają tempa i wracają z kolejnymi medalami

10.59, 05.10.2022 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 11.00, 05.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Kolejne cztery medale padły łupem skierniewickich Wojowników. Tym razem młodzi zawodnicy zapunktowali w Płocku podczas Międzynarodowego Turnieju Judo Sensei Płock, sięgając po dwa złote, srebro i brąz.

 

Po sukcesach młodych Wojowników w Bushido Cup, dotarły do nas kolejne dobre informacje. Tym razem w minioną sobotę (1.10) skierniewiczanie efektywnie reprezentowali barwy miasta w Płocku, gdzie wystartowało ośmiu zawodników. Szczególnie dobrze wypadły Wojowniczki, które trzykrotnie stawały na podium zawodów w swoich kategoriach. Złoto wywalczyły bowiem: Dominika Gutkowska i Zuzanna Kozłowska, a brąz Karolina Lentner. Tuż za pierwszą dziesiątką uplasowała się Oliwia Dworczyńska, która ostatecznie zajęła dwunasta lokatę. 

 

Jedynym medalistom w kategorii chłopców był Marek Sławiński, drugi w swojej kategorii. Bardzo dobrze zaprezentowali się również pozostali wychowankowie klubu: Mikołaj Adamczyk był piaty, a Maciej Łukasik i Piotr Potocki zakończyli starty na siódmym miejscu.

 

- To były dla nas bardzo udane zawody. Super zaprezentowały się Wojowniczki, które w większości wygrały swoje pojedynki przed regulaminowym czasem walki. Bardzo dobrze walczyli też młodzi Wojownicy, którzy uplasowali się na wysokich pozycjach medalowych i punktowanych w swych kat. wagowych. Pracujemy dalej – powiedział po startach w Płocku trener Jerzy Gołębiewski.

 

Trenerami zawodników są również: Andrzej Owczarek i Michał Gołębiewski.

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%