Zamknij

Piotr Kocęba nowym trenerem Unii Skierniewice

17:34, 01.06.2021 | A.S
Skomentuj fot. Unia Skierniewice
REKLAMA

Po czterech latach wraz z końcem sezonu 2020/21 z zespołem żegna się Rafał Smalec. Od lipca jego miejsce zajmie dotychczasowy asystent, Piotr Kocęba.

 

 

– Od dłuższego czasu jesteśmy konsekwentni w budowaniu zespołu, stawiając na „naszych”. Tak było w przypadku pozyskiwanych zawodników, zarówno tych bardziej doświadczonych, jak i młodych zawodników naszego miasta i regionu. Tak jest i teraz w przypadku naszego nowego trenera i sztabu. Trener Piotr, zna ten zespół jak mało kto. Spędził w klubie masę czasu, wspólnie z Trenerem Smalcem budując zespół i współprowadząc go z sukcesami. Ma znakomity warsztat, wiedzę merytoryczną i kontakt z zawodnikami. Jesteśmy przekonani, że poradzi sobie w nowej roli. Ma nasze pełne wsparcie. Szatnia też w niego wierzy. – poinformował zarząd klubu.

 

Piotr Kocęba jest związany z klubem od 2008 roku, kiedy to zaczynał swoją przygodę grając na pozycji bramkarza. Od sezonu 2010/11 występował jeszcze w drużynach Pelikana Łowicz i Polonii Wrocław, by w 2012, wrócić do Skierniewic, odbudowując Unię. 

– W piłkę skończyłem grać zanim tak naprawdę zacząłem. Po Unii była przygoda z drugoligowym wówczas Pelikanem Łowicz. Ale szybko do mnie dotarło, że bramkarzem wielkim nie będę i podjąłem decyzję o studiach na AWF – wspomina nowy trener Unii.

 

Zródło: Unia Skierniewice

(A.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MichałMichał

0 0

Brawo Piotrek👍 18:47, 16.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%