Zamknij
REKLAMA

Jutrzenka Drzewce Mistrzem Województwa

16:46, 14.02.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Jutrzenka Drzewce Mistrzem Województwa
REKLAMA

W niedzielę, 13 lutego, w hali sportowej w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w halowej piłce nożnej seniorów. Sukcesem może poszczycić się powiat skierniewicki, gdyż to właśnie drużyna Jutrzenki Drzewce wywalczyła tytuł Mistrza Województwa.

 

W facie grupowej zawodnicy Jutrzenki pokonali LKS Wola Chojnata 2:0. Bramki strzelali Jakub Perek i Maciej Borowski.W kolejnym pojedynku tym samym rezultatem zakończył się mecz z PTC Pabianice. Tutaj po raz kolejny bramkę zdobył Jakub Perek. Drugie trafienie to zasługa Cezarego Dominiaka.W trzecim meczu fazy grupowej Jutrzenka Drzewce zmierzyła się z gospodarzami turnieju, Włókniarzem Moszczenica. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1. Bramki strzelali: Jakub Perek, Cezary Dominiak, Mariusz Matusiak i Maciej Borowski. Co ciekawe, w tym spotkaniu zawodnicy Jutrzenki stracili jedyną bramkę w czasie całego turnieju.

 

W fazie finałowej na początku padł bezbramkowy remis z Olimpią Chąśno.Z kolei w najważniejszym spotkaniu z LKS Kiełczygłów piłkarze z Drzewiec postanowili „postrzelać sobie” zdobywając 7 goli. Cztery trafienia zapisał na swoim koncie Cezary Dominiak. Po jednej bramce zanotowali: Mariusz Matusiak, Jakub Perek oraz Robert Szubert.

 

Mistrzami Województwa Łódzkiego LZS została drużyna w składzie: Adam Niewiadomski – Mariusz Matusiak, Mateusz Turek, Robert Szubert, Maciej Borowski, Jakub Perek, Łukasz Stangreciak, Cezary Dominiak.

 

Przypomnijmy, iż pierwotnie rozgrywki miały się odbyć na terenie powiatu skierniewickiego, w hali sportowej Makowskiego Centrum Kultury. Niestety, rozbieżności organizacyjne spowodowały przeniesienie tej imprezy do Moszczenicy.

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%