Zamknij

Dawid Kroczek nowym trenerem Unii Skierniewice

21:27, 27.06.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. Unia Skierniewice
REKLAMA

Od nowego sezonu trenerem Unii Skierniewice będzie były szkoleniowiec pierwszoligowej Apklan Resovii Rzeszów, Dawid Kroczek.

33-latek pełnił funkcję pierwszego trenera drużyny z Rzeszowa przez ostatnie dziewięć miesięcy. Solidna praca pozwoliła uplasować się na 11. miejscu w tabeli 1. ligi z 44 pkt. na koncie i tylko sześcioma oczkami straty do szóstego Chrobrego Głogów. Kroczek objął stery w Resovii 29 września 2021 roku, zastępując na stanowisku Radosława Mroczkowskiego. Prowadził klub z Rzeszowa w 26 spotkaniach, jako pierwszy trener i 29, jako trener asystent.

[ZT]68161[/ZT]

Teraz Kroczek postanowił spróbować swoich sił w skierniewickiej Unii, bo jak twierdzi w drużynie drzemie ogromny potencjał, który trzeba wykorzystać. Głównym celem na najbliższe lata pracy jest oczywiście awans na wyższy poziom rozgrywkowy. Urodzony w Łodzi szkoleniowiec wraca tym samym w rodzinne strony, bowiem przed pobytem w Rzeszowie, był opiekunem m.in. Sokoła Aleksandrów Łódzki.

[ZT]68162[/ZT]

To młody trener posiadający ogromną wiedzę i warsztat z nowoczesnym podejściem do piłki. Był najmłodszym trenerem w stawce pierwszoligowców. Ma za sobą 17 lat pracy na stanowisku. Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie, zarówno na poziomie trzeciej, jak i pierwszej ligi, pozwolą osiągnąć upragniony cel na najbliższe lata – awans do 2. ligi!

Dodajmy, że wraz z trenerem Kroczkiem do zespołu dołączy trener przygotowania motorycznego. Na dniach poznamy pełny skład sztabu trenerskiego.

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%