Zamknij

Jutrzenka Drzewce z awansem do IV ligi piłki nożnej

16:13, 06.07.2022 | .
Skomentuj Fot. Jutrzenka Drzewce
REKLAMA

Drużyna Jutrzenki Drzewce w sposób bezprecedensowy wywalczyła awans do IV ligi piłki nożnej. Zespół zgromadził na swoim koncie 83 pkt. strzelając 143 gole tracąc jedynie 15.

 

O dominacji drużyny z Drzewiec może świadczyć fakt, iż nad drugim Widokiem Skierniewice miała 12 oczek przewagi. Mimo to nie zwalniali tempa i w ostatnim spotkaniu tych rozgrywek piłkarze Jutrzenki rozgromili Manchattan Nowy Kawęczyn 0:5. W grze o wejście do IV ligi porażkę ponieśli piłkarze MLKS Widok Skierniewice, którzy awans przegrali w dwumeczu

z Ceramiką Opoczno (3:2 i 1:5). Na bezpiecznym 7 miejscu rozgrywki zakończył zespół Manchattan Nowy Kawęczyn.W dolnej części tabeli, na miejscu 14. uplasowała się Unia II Skierniewice.

W klasie A triumfowała Macovia Maków. Kolejne drużyny nasze- go powiatu zakończyły rozgrywki na następujących miejscach:

7. Pogoń Godzianów,
8. Sierakowianka Sierakowice,
9. Olimpic Słupia,
11. Jutrzenka Mokra Prawa.

W grupie Skierniewice I klasy B na 4 miejscu uplasowała się Macovia II Maków, zaś w grupie Skierniewice II tej samej klasy wiceliderem rozgrywek została drużyna GKS Głuchów. Tuż za nią znalazł się Muskador Wola Pękoszewska. Taki układ między Głuchowem a Wolą Pękoszewską to pokłosie ostatniego meczu, w którym GKS pokonał Muskador 3:0.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%