Zamknij

Mistrzostwa Polski Juniorów 14-lat w Olsztynie

20:14, 10.03.2015 | INFO Skierniewice PL
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 06-08.03.2015 w Olsztyńskiej pływalni Aquasfera juniorzy młodsi rywalizowali w Mistrzostwach Polski 14-latków. Wśród 639 zawodników z całej Polski, dzielnie reprezentowała nas siedmioosobowa reprezentacja skierniewickich pływaków: Daniel Libera, Aleksander Nowak, Maciej Perzankowski, Igor Smolczewski, Julia Soliwoda Julia, Dawid Stefanowski i Aleks Tarnowski.

Pomimo, że dla naszych zawodników był to pierwszy start w Mistrzostwach Polski, pierwsza lekcja ogólnopolskiego pływania na poziomie mistrzowskim, już zaznaczyli swój udział kwalifikując się do wyścigów finałowych.

W finałach pływali: Julia Soliwoda w konkurencji 200m stylem grzbietowym zajmując 4 miejsce w finale B oraz w konkurencji 100m stylem grzbietowym zajmując 8 miejsce w finale B, Aleksander Nowak w konkurencji 400m stylem zmiennym 7 miejsce w finale B, Aleks Tarnowski w konkurenci 50m stylem motylkowym 7 miejsce w finale B oraz Igor Smolczewski również siódmy w konkurencji 100m stylem klasycznym.

Nasi reprezentanci startowali z 100% skutecznością na 39 startów naszych zawodników ustanowionych zostało 39 nowych rekordów życiowych.

Gratulujemy bardzo dobrych występów naszym juniorom 14-letnim i życzymy powodzenia w zbliżającym się letniej części sezonu pływackiego.

Zdjęcia udostępnione przez UKS NAWA.

(INFO Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%