Zamknij

WielkaMoc 2022 – wyjątkowy przedświąteczny czas w Skierniewicach

16.31, 05.04.2022 źródło: UM Skierniewice Aktualizacja: 16.35, 05.04.2022
Skomentuj Fot. UM Skierniewice
REKLAMA

Na tydzień przed świętami Wielkanocnymi skierniewicki rynek zamieni się w przestrzeń pełną atrakcji. 9 kwietnia wystartuje weekendowy jarmark wielkanocny. Dzień później odbędzie się rodzinne wydarzenie - WielkaMoc.

 

Skierniewiczanie przyzwyczaili się do wspólnego aktywnego spędzania okresu przedświątecznego. Czas przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem w naszym mieście od kilku lat łączy się z wydarzeniami organizowanymi na centralnym placu miasta. Nie inaczej będzie i tym razem. Skierniewicki rynek zacznie wypełniać się atrakcjami już 9 kwietnia. Tego dnia wystartuje wielkanocny jarmark, a kilkanaście drewnianych domków wypełnią wystawcy: rękodzielnicy, lokalni i regionalni twórcy oraz handlowcy. Podczas kiermaszu będzie można spróbować tradycyjnych polskich potraw oraz zakupić świateczne produkty, w tym stroiki wielkanocne.  

 

Dzień później, 10 kwietnia odbędzie się kolejna edycja wydarzenia – WielkaMoc. Wzorem lat ubiegłych „serce miasta” kolejny raz stanie się miejscem rodzinnych spotkań i wielu atrakcji dla najmłodszych. W programie tegorocznej imprezy znajdziemy między innymi: konkursy i animacje, występy sceniczne, warsztaty artystyczne i słodkości. Szczególnie atrakcyjna wydaje się być strefa warsztatowa, gdzie najmłodsi wspólnie z rodzicami i opiekunami będą mogli przygotować wyjątkowe wielkanocne ozdoby - stroiki, plecionki czy ciasteczka, które finalnie trafią na świąteczne stoły, a wszystko pod okiem profesjonalnych animatorów. Na miejscu stanie także park linowy, który pozwoli nieco inaczej spędzić ten wyjątkowy czas. 

 

Zapowiada się intensywny i ciekawy weekend. Zapraszamy do Skierniewic! 

(źródło: UM Skierniewice)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%