Zamknij

Skierniewice: 26-latek pochodzący z Małopolski usłyszał cztery zarzuty kradzieży z włamaniem

16.59, 21.01.2015 INFO Skierniewice PL Aktualizacja: 01.53, 11.03.2017
Skomentuj
REKLAMA

20 stycznia 2015 roku cztery zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 26-latek pochodzący z Małopolski. W połowie stycznia policjanci przyjęli zawiadomienie dotyczące włamań do domków letniskowych na terenie gminy Bolimów.


Do przestępstw miało dojść w okresie pomiędzy listopadem 2014 roku a połową stycznia 2015 roku. Skierniewiccy policjanci pracując nad sprawą wytypowali 26-latka pochodzącego z terenu województwa małopolskiego, który nie posiadał stałego miejsca pobytu, co utrudniało jego odnalezienie.

W przeszłości był karany za podobne przestępstwa popełnione na terenie podległym skierniewickiej komendzie. Ponadto otrzymali informacje, że do dwóch kolejnych włamań doszło 20 stycznia 2015 roku w miejscowości Budy Grabskie. Sprawca działał podobnie, aby dostać się do budynków zwykle wyważał drzwi lub wypychał okna. W wyniku kradzieży ginęły różne przedmioty, takie jak żyrandol, baterie umywalkowe i prysznicowe, piec olejowy, kołdra, piła do metalu czy butla gazowa. Poszukiwany mężczyzn wpadł 20 stycznia 2014 roku, kiedy kryminalni podczas służby zauważyli go idącego ul. Mickiewicza w Skierniewicach.

Został doprowadzony do komendy. Usłyszał już cztery zarzuty kradzieży z włamaniem.

(INFO Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%