Zamknij

Wypadek na A2 koło Skierniewic. Jedna osoba nie żyje, sześć rannych

11.46, 03.02.2016 INFO Skierniewice PL Aktualizacja: 20.18, 09.03.2017
Skomentuj
REKLAMA

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Nie żyje jedna osoba, a sześć zostało rannych. Zderzyły się tam autobus i samochód ciężarowy.


Na 404 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania w pobliżu miejscowości Wólka Łasiecka (gmina Bolimów), doszło do poważnego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autokarem, którym podróżowało około 20 osób, nie zdążył wyhamować przed zatrzymującym się na pasie technicznym samochodem ciężarowym i uderzył w tył jego naczepy.

Na skutek wypadku kierujący autokarem zginął na miejscu, a sześciu pasażerów autokaru odniosło obrażenia. Ruch na tym odcinku autostrady jest utrudniony i odbywa się jednym pasem.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze zalecają objazd dla jadących od strony Warszawy: zjazd na węźle Wiskitki-DK 50 Sochaczew-DK 92 Łowicz-DK 70 węzeł Skierniewice-A2.

(INFO Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ssssss

0 0

Wiele razy już widziałem jak jakiś pacan nagle zwalniał i zatrzymywał się na poboczu autostrady na siusiu, jakby to była jakaś zwykła szosa. Tak to jest jak się da ciemnym cebulakom autostrady. 19:55, 03.02.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kierowcakierowca

0 0

na zdjęciach widać, że Polski Bus też jest całkowicie na pasie awaryjnym i centralnie całym przodem przywalił w tył ciężarówki. Wygląda jakby autobus zjechał na ten pas awaryjny za ciężarówką, jakby kierowca PB nie zauważył, że ci przed nim zjechali na pobocze a nie jadą dalej prawym pasem. Dziwne to jest dla mnie. Jakby autobus jechał prawym pasem to uderzyłby bardziej prawym bokiem a nie tak dokładnie w środek. Tak czy siak szkoda kierowcy, to cud, że więcej osób nie zginęło (może dzięki temu, że w autobusie są pasy i większość ludzi jednak je zapina). 19:56, 03.02.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%