Zamknij

Ekologiczny Powiatowy Rajd Rowerowy Lata

17.12, 22.06.2022 Materiał informacyjny Starostwa Powiatowego w Skierniewicach
Skomentuj
REKLAMA

W pierwszą niedzielę lipca (3.07.) Starostwo Powiatowe w Skierniewicach organizuje Ekologiczny Powiatowy Rajd Rowerowy Lata. Wszystko rozpocznie się przed budynkiem Starostwa w Skierniewicach, skąd o godzinie 9.00 od rejestracji uczestników. Rajd wyruszy godzinę później. W tym czasie Straż Miejska będzie prowadzić akcję znakowania jednośladów.

 

- Długość rajdu to 29 km – mówi starosta Mirosław Belina  – Jego trasa będzie przebiegać po bardzo interesujących terenach naszego powiatu. Ze Skierniewic pojedziemy przez Krężce, Maków, Zwierzyniec, Maków, dalej poprzez Sielce Lewe i Prawe, potem przejedziemy przez Wolę Makowską. Finisz w Mokrej Lewej.

Podczas Rajdu, który jest imprezą promującą tematykę ekologiczną związaną z aktywnym wypoczynkiem, będzie też zorganizowany dla wszystkich chętnych konkurs ekologiczny pn. Zwierzyniec Królewski...”

- Nie zapominamy też o czymś dla ciała – dodaje wicestarosta – Na finiszu, który planujemy na godz. 13.00, uczestnicy będą mogli skosztować potraw tradycyjnej kuchni regionalnej przygotowanej przez OSP Mokra Lewa. Wtedy też ogłosimy wyniki konkursu oraz wręczeni nagród. Dla dwóch najlepszych nagrodami będą rowery, zaś każdy z uczestników rajdu otrzyma drobne upominki. Wszystko zostało ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Skierniewicach.

Zachęcamy do aktywnego rozpoczęcia tegorocznych wakacji.

Plakat - Ekologiczny Powiatowy Rajd Rowerowy Lata 2022

(Materiał informacyjny Starostwa Powiatowego w Skierniewicach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%