Zamknij

Puchar Starosty Skierniewickiego powędrował do Drzewiec [ZDJĘCIA]

16.06, 08.08.2022 Materiał informacyjny Starostwa Powiatowego w Skierniewicach
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielne popołudnie (7 sierpnia) na boisku Sierakowianki Sierakowice rozegrany został mecz finałowy o Puchar Starosty Skierniewickiego w piłce nożnej seniorów. W spotkaniu wystąpiły drużyny Jutrzenki Drzewce oraz Manchatanu Nowy Kawęczyn. To właśnie te dwie ekipy w w ostatni lipcowy weekend wygrały swe mecze półfinałowe.

[FOTORELACJA]1003[/FOTORELACJA]

Mecz od samego początku mógł się podobać widzom, gdyż obie jedenastki były nastawione na ofensywną grę. Efektem był remis po pierwszej połowie 1: 1.

Po zmianie stron coraz bardziej było widać przewagę czwartoligowej Jutrzenki. Zaowocowało to trzema bramkami, na które piłkarze Manchatanu odpowiedzieli jednym trafieniem. Walka trwała do końca i mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Jutrzenki Drzewce. Był to jeden z najbardziej obfitujących w bramki finałów rozgrywek.

Najlepszym zawodnikiem meczu oraz całych rozgrywek wybrany został Cezary Dominiak, zdobywca czterech bramek w finale.

Piłkarze z Nowego Kawęczyna odebrali z rąk wójta gminy Skierniewice Czesława Pytlewskiego puchar za zajęcie drugiego miejsca w turnieju.

Z kolei zwycięzcom Puchar wręczył wicestarosta skierniewicki Tadeusz Grotkowski. Jutrzenka Drzewce otrzymała również czek na 3 tys. zł. oraz pamiątkowe medale.

Mecz obserwowali inny samorządowcy. Wśród nich nie zabrakło wójtów gmin, skąd pochodzą obie drużyny. Nowy Kawęczyn reprezentował Włodzimierz Ciok, zaś Lipce Reymontowskie – Marek Sałek.

Dodajmy, iż wszystkie nagrody rzeczowe oraz pieniężne zostały ufundowane przez głównego organizatora rozgrywek, czyli Starostwo Powiatowe w Skierniewicach.

Zwycięzcom gratulujemy.

 

(Materiał informacyjny Starostwa Powiatowego w Skierniewicach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%