Zamknij

Wielkie serca Kwiatów Skierniewic

14.08, 08.10.2021 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 14.50, 08.10.2021
Skomentuj
REKLAMA

Adrianna Świderek, Weronika Bajołek, Anna Błaszczyk i Anna Cisz – laureatki 26. edycji Konkursu Kwiat Skierniewic włączyły się w pomoc malutkiej Zosi Bigos, chorej na SMA. Dziewczyny zapraszają do licytacji, w której można wygrać wyjątkową kolację.

 

Skierniewice są zakochani w pomaganiu – to hasło zgodnie powtarzane od lat, biorąc pod uwagę ilość akcji charytatywnych organizowanych w mieście oraz otwarte serca i portfele mieszkańców. Teraz do szlachetnego grona,  wolontariuszy, dołaczyły laureatki konkursu Kwiat Skierniewic, który odbył się w ramach 44. Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw (18-19 września). 

 

Dziewczyny postanowiły zebrać siły i wspomóc zbiórkę środków dla Zosi Bigos, małej bohaterki chorującej na (SMA - Rdzeniowy Zanik Mieśni). Dziewczynka potrzebuje ogromnej kwoty, bo aż 9,5 mlz złotych na najdroższy lek świata. Tylko on jest w stanie zatrzymać postępującą chorobę i dać jej i jej bliskom szansę na lepsze jutro. 

 

Skierniewickie Kwiaty zapraszają wszystkich chętnych do udziału w licytacji, w której można wygrać dwudaniową kolację w restauracji Alhambra, w towarzystwie pięknych dziewcząt: Adrianny Świderek (Kwiat Skierniewic 2021), Weroniki Bajołek (I Kwiat Skierniewic 2021), Anny Błaszczyk (Kwiatu Wdzięku) i Anny Cisz (Kwiatu Radia 2021). - Emocje po występie opadły ale siła do pomagania wzrosła – twierdzą zgodnie i zachęcają do licytacji oraz wspierania internetowej zbiórki [TUTAJ]. - Wspólnie możemy więcej. Liczymy na was. 

 

Aukcja trwa od środy, 6 października do niedzieli, 10 października do godz. 21:00! Cena wywoławcza, 400 zł. Do gry możecie się włączyć [TUTAJ] 

 

Takie działania tylko potwierdzają, że konkursowe jury podjęło dobrą decyzję. Zachęcamy do licytacji, a dziewczynom gratulujemy postawy! 

 

źródło: UM Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%