Zamknij

Skierniewice: 41-latek wpadł, bo partnerka była poszukiwana

15:28, 30.08.2021 | A.S
Skomentuj fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

Kryminalni ze skierniewickiej komendy wraz z policjantami z Kłodzka, sprawdzili adres kobiety poszukiwanej listem gończym. Na miejscu zastali poszukiwaną oraz jej partnera. Zabezpieczyli również prawie 90 gramów substancji psychotropowej należącej do mężczyzny.

 

Wieczorem 27 sierpnia 2021 roku policjanci ze skierniewickiej komendy wraz z policjantami z Kłodzka pojechali do jednego z mieszkań na terenie Skierniewic, gdzie mogła przebywać kobieta poszukiwana listem gończym. Na miejscu policjanci zastali 41-latkę oraz jej partnera, 41-letniego skierniewiczanina. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli w torebkach krystaliczną substancję. Badania potwierdziły, że był to klefedron - zakazana substancja psychotropowa oraz niewielka ilość amfetaminy. 

 

Łącznie zabezpieczono prawie 90 gramów narkotyków, które należały do partnera kobiety. Oboje zostali zatrzymani. 30 sierpnia 2021 roku Sąd Rejonowy w Skierniewicach aresztował 41-latka na 3 miesiące.

 

Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany do spraw o charakterze kryminalnym.

(A.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%