Zamknij

Skierniewice: Nielegalny salon gier w centrum. Właściciele zapłacą ponad pół mln zł kary

13:56, 08.09.2021 | A.S
Skomentuj fot. Łódzka KAS
REKLAMA

Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że w centrum Skierniewic może działać nielegalny salon gier hazardowych. W celu weryfikacji posiadanych informacji wkroczyli do wytypowanego punktu, gdzie zabezpieczyli trzy automaty hazardowe, działające bez wymaganych zezwoleń i koncesji.

 

Ten sam salon gier funkcjonariusze skontrolowali ponownie dwa dni później. I tym razem zabezpieczyli tam trzy urządzenia do gier hazardowych. Ustalili również i przeszukali miejsce, skąd dostarczano urządzenia instalowane następnie w punkcie. W magazynie, zlokalizowanym w woj. mazowieckim, funkcjonariusze zajęli kolejne dwa automaty.

 

W trakcie kontroli zabezpieczono również cyfrowe dowody przestępczej działalności oraz przesłuchano kilka osób zaangażowanych w nielegalny proceder hazardowy.

 

Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że urządzanie i prowadzenie gier hazardowych bez wymaganych zezwoleń i koncesji zagrożone jest nie tylko karą grzywny, ale również karą pozbawienia wolności do lat 3.

 

Właściciele nielegalnych punktów gier muszą liczyć się również z karą administracyjną w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu.

Źródło: Łódzka KAS

(A.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

GośćGość

6 0

Ojj dobrze że to JEDYNY taki salon w naszym mieście ... Zawsze mnie to zastanawiało jak to jest ludzie wiedzą co w danym lokalu jest a Policja nawet się nie domyśla ... 22:02, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AxAx

2 0

Mnie to zastanawia, jak można być takim idiotą, żeby chodzić do takich miejsc, z nadzieją że coś się wygra... 10:03, 09.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaaa

1 0

Salon nadal działa i nie tylko ten .
Robią sobie kpiny i mają się dobrze. 15:18, 09.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%