Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/22/3668Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stefana Batorego 24, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towarów w punkcie sprzedaży. Przygotowywanie produktów do sprzedaży oraz ich wyeksponowanie. Obsługiwanie nabywcy sprzedawanych towarów w handlu detalicznym i hurtowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 510 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRACOWNICY NA CZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Stefana Batorego 24, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Stanisław Kliban
      Numer telefonu: 733 601 119
      Język aplikacji: ukraiński
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWANIA POTRAW ZGODNIE Z RECEPTURĄ KUCHNI INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ
      StPr/22/0576
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Opieka nad osobą starszą, niepełnosprawną.
      StPr/22/0313
      data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Szycie, wykańczanie czapek i kapeluszy mundurowych.
      StPr/22/0315

      Obsługa komputera, urządzeń biurowych i programu SUBIECT.
      StPr/22/0316

      WYKONYWANIE MASAŻY CIAŁA (ORIENTALNYCH), MASAŻ GŁOWY (INDIAN HEAD), PRACA Z CIAŁEM (SYSTEM HATHA YOGA)
      StPr/22/0574
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022

      BIEŻĄCA WSPÓŁPRACA ZE SPECJALISTAMI DS. SZKOLEŃ
      StPr/22/0572
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      MONTAŻ STALOWEJ KONSTRUKCJI SZKLARNIOWEJ
      StPr/22/0573
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2022
      wynagrodzenie od od 7 986 PLN

      SPAWANIE ORAZ POMOC PRZY BUDOWANIU KONSTRUKCJI STALOWEJ
      StPr/22/0575

      WYKONYWANIE INSTALACJI C.O. WOD-KAN, GAZOWYCH
      StPr/22/0557
      data rozpoczęcia pracy od 17.06.2022
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      - praca przy wykonywaniu instalacji gazowych, wod-kan.
      StPr/22/0555