Zamknij

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Nr oferty: StPr/22/0743Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: NAPRAWY BLACHARSKO SAMOCHODOWE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Karolina Podwójci
    Numer telefonu: 468336182
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+SKIEROWANIE Z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    sprawowanie pieczy na bezpieczeństwem budynku
    StPr/22/0832
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    prowadzenie rekrutacji młodzieży do hufca pracy, realizacja procesów wychowania zgodnie z ustalonym programem, współpraca z rodzicami, opiekunami prawnymi, kuratorami uczestników, stała kontrola i analiza wyników nauczania oraz szkolenia zawodowego podopiecznej młodzieży.
    12/10/2022
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 750 PLN

    PROWADZENIE KSIĄŻKI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW, RYCZAŁTÓW, KSIĄG RACHUNKOWYCH EWENTUALNIE OBSŁUGA PŁATNIKA
    StPr/22/0828
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

    dostawa i odbiór przesyłek od firm, osób prywatnych oraz paczkomatów
    StPr/22/0829
    data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    PRACE OGÓLNOBUDOWLANE, PRACE NAPRAWCZE, HYDRAULIKA
    StPr/22/0825
    data rozpoczęcia pracy od 29.09.2022
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Prace pomocnicze na produkcji przy pakowaniu, pomoc magazynowa.
    StPr/22/0814
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Pracownik produkcji- montaż stojaków tekturowych
    StPr/22/0812
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022

    -PRZYGOTOWYWANIE PROSTYCH POSIŁKÓW Z GOTOWYCH SUROWCÓW, - REJESTRACJA SPRZEDAŻY ZA POMOCĄ KASY FISKLNEJ
    StPr/22/0808

    PRZYGOTOWYWANIE DAŃ I PIZZY
    StPr/22/0774
    data rozpoczęcia pracy od 15.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    SKŁADANIE DROBNYCH ELEMENTÓW METALOWYCH TZW. NADSTAWKI
    StPr/22/0773
    data rozpoczęcia pracy od 09.09.2022