Zamknij

DORADCA HANDLOWY

Nr oferty: StPr/22/0868Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: SPRZEDAŻ INSTALACJI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII, REPREZENTACJA FIRMY
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • KURS PRAWA JAZDY B
    • umiejętności handlowe
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Karolina Podwójci
        Numer telefonu: 468336182
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, SKIEROWANIE Z PUP
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        WYKONYWANIE PIELĘGANCJI WŁOSÓW DAMSKICH I MĘSKICH
        StPr/22/0902
        data rozpoczęcia pracy od 05.12.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        POMOC W PRZYGOTOWYWANIU DAŃ KUCHNI BENGALSKIEJ LUB INDYJSKIEJ LUB NEPALSKIEJ, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ZAGRANICZNYCH
        StPr/22/0900
        data rozpoczęcia pracy od 21.12.2022
        wynagrodzenie od od 1 600 PLN

        - Prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy, - Obsługa umów cywilno-prawnych, - Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich, - Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac, - Przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej do ZUS, - Kontrola ważności badań lekarskich i sanitarno – epidemiologicznych oraz szkoleń BHP.
        StPr/22/0899
        data rozpoczęcia pracy od 29.11.2022

        Czyszczenie linii technologicznych metodą ciśnieniową- praca na wysokości
        StPr/22/0898
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2023
        wynagrodzenie od od 3 500 do 3 500 PLN

        PIELĘGNACJA, STRZYŻENIE, FARBOWANIE
        StPr/22/0893
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        POMOC W PRZYGOTOWANIU DAŃ WG TRADYCYJNYCH RECEPTUR KUCHNI BENGALSKIEJ LUB INDYJSKIEJ LUB NEPALSKIEJ,PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW (KROJENIE, OBIERANIE, MYCIE, ITP.)SPRZĄTANIE
        StPr/22/0895
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        PRZYGOTOWYWANIE SUROWCÓW DO PRODUKCJI, PRZYGOTOWYWANIE WYROBÓW PIEKARNICZYCH, OBSŁUGA MASZYN CUKIERNICZYCH, PIEKARNICZYCH
        StPr/22/0886
        data rozpoczęcia pracy od 12.12.2022

        ZGODNIE Z OFEROWANYM STANOWISKIEM.
        StPr/22/0885
        data rozpoczęcia pracy od 15.11.2022
        wynagrodzenie od od 5 000 do 5 000 PLN

        Kontrola osobowo/kołowa Anonsowanie interesantów Prewencyjne obchody obiektów
        7/10/2022
        data rozpoczęcia pracy od 02.11.2022

        SPRZEDAŻ INSTALACJI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII, REPREZENTACJA FIRMY
        StPr/22/0868
        data rozpoczęcia pracy od 27.10.2022