Zamknij

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Nr oferty: StPr/21/0793Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 17/2, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE - WSKAZANE
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Moderndom s.c Mariusz Rozpara, Krzysztof Górski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Józefa Piłsudskiego 17/2, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łód
    Osoba do kontaktu: MARIUSZ ROZPARA
    Numer telefonu: 508-132-455
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    PRACOWNIK MONTUJE, DIGNOZUJE I NAPRAWIA INSTALACJE, PODZESPOŁY ORAZ URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE I ELKTROENERGETYCZNE, DIAGNOZUJE STAN IZOLACJI
    StPr/21/0813
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    czynności związane z administracją i drobnymi naprawami. Odpowiedzialność za utrzymanie należytego porządku a także stan techniczny wyposażenia budynku firmy oraz terenu, który do niej bezpośrednio przylega.
    StPr/21/0794
    data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    kompletowanie oraz rozkładanie towarów na półkach magazynowych
    StPr/21/0787
    data rozpoczęcia pracy od 25.10.2021

    DROBNE PRACE GOSPODARCZE I PORZĄDKOWE, MYCIE I SPRZĄTANIE AUTOBUSÓW, PRZEWÓZ OSÓB POJAZDEM DO 3,5 TONY
    StPr/21/0791
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021

    WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, DOCIEPLENIA BUDYNKÓW
    StPr/21/0793

    -STRZYŻENIE - MODELOWANIE, - KOLORYZACJA, - UPIĘCIA,
    StPr/21/0786
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021

    rozkładanie towarów na półkach magazynowych
    StPr/21/0788
    wynagrodzenie od od 2 928 PLN

    ROZKŁADANIE TOWARÓW NA PÓŁKACH MAGAZYNOWYCH
    StPr/21/0789

    PRACE KONSERWATORSKIE, ZAKUPY DOT. OSPRZĘTOWANIA, NAPRAWA USTEREK, DROBNE SPAWANIE
    StPr/21/0790
    data rozpoczęcia pracy od 13.10.2021

    - WIEDZA O SPRZEDAWANYCH PRODUKTACH - PRZYJECIA I WYKŁADANIE TOWARU (SZKOLENIA FIRMOWE)
    StPr/21/0784
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN