Zamknij

PRACOWNIK POMOCNICZY NA PRODUKCJI

Nr oferty: StPr/21/0882Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: WYKONYWANIE PRAC POMOCNICZYCH NA STANOWISKACH PRODUKCYJNYCH Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA DO STANOWISK FUNKCJONUJĄCYCH W FIRMIE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA UMIEJĘTNOŚCI: - PRACOWITOŚĆ, UMIEJETNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Anna Kaźmierczak
    Numer telefonu: 468336182 w. 210
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + SKIEROWANIE
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    OBSŁUGA SEKRETARIATU, OBSŁUGA KORESPONDENCJI, DROBNE PRACE KADROWE
    StPr/21/0899
    data rozpoczęcia pracy od 03.12.2021
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    WYKONYWANIE PRAC POMOCNICZYCH NA STANOWISKACH PRODUKCYJNYCH Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA DO STANOWISK FUNKCJONUJĄCYCH W FIRMIE
    StPr/21/0882
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    prace ogólnobudowlane, zbrojenie, szalowanie, wykonywanie żelbetów.
    StPr/21/0881
    data rozpoczęcia pracy od 24.01.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    OBSŁUGA KLIENTÓW NA STOISKACH, OBSŁUGA URZĄDZEŃ SKLEPOWYCH, WYKŁADANIE TOWARÓW HANDLOWYCH, OBSŁUGA KAS FISKALNYCH
    StPr/21/0885
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    -Realizowanie prac związanych z transportem - logistyczne planowanie planowanie trasy z pkt A do pkt B -Dostarczanie zamówień -Kontakt z klientem
    11/11/2021
    data rozpoczęcia pracy od 24.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - Rekrutacja pracowników niższego i średnie go szczebla, - administracja personalna, - koordynacja zatrudnienia, - rekrutacja zdalna kandydatów z Ukrainy.
    StPr/21/0878
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    przecinanie foli na arkusze, przewijanie foli na rolki
    StPr/21/0876
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    wykonywanie z drutów pałączków do kwiatów, obsługa giętarki do drutu
    StPr/21/0875

    NADZÓR NAD REALIZACJĄ DZIAŁALNOŚCI FIRMY. KONTROLA STANU ZATRUDNIENIA, SZKOLEŃ PRACOWNIKÓW, WEWNĘTRZNEJ LOGISTYKI FIRMY.
    StPr/21/0868
    data rozpoczęcia pracy od 05.12.2021

    PRACE ZWIĄZANE Z WYKOŃCZENIEM WNĘTRZ
    StPr/21/0869
    data rozpoczęcia pracy od 16.11.2021