Zamknij
REKLAMA
12:11, 29.09.2022
Współczesny model pracy w wielu zawodach zakłada spędzanie wielu godzin dziennie przed komputerem. Biurko i dobre krzesło są zatem absolutnie niezbędne. Bardzo często jednak o wiele więcej uwagi poświęcamy na wybór biurka aniżeli krzesła. To błąd, gdyż jest ono równie, o ile nawet nie ważniejsze od biurka. To od niego zależy w dużej mierze nasze samopoczucie po 8 a często i więcej godzinach spędzonych w pracy. Również w ramach tzw. home office nie ma sensu oszczędzać na krześle i wybrać takie, na którym siedzenie nie będzie sprawiało bólu pleców. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiego krzesła? Oto podstawowe kwestie.
00:01, 19.09.2022
Redukcja wydatków związanych z eksploatacją domu, ciepło, cisza i bezpieczeństwo - to tylko nieliczne zalety montażu rolet termoizolacyjnych. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać decydując się na ich zakup. 
11:49, 14.09.2022
Oba rodzaje żaluzji są zazwyczaj wykonywane z materiałów, które służą skutecznemu blokowaniu ostrych promieni słonecznych. Warto jednak wiedzieć, że żaluzje pionowe działają lepiej w blokowaniu słońca przed dostaniem się do środka i przegrzaniu pomieszczenia nieznośnym ciepłem. Żaluzje poziome również służą temu celowi, ale nie idealnie. To wszystko jest kwestią inżynierii. Słońce świeci w dół, więc promienie słoneczne mogą łatwo przejść przez pęknięcia między listwami. Żaluzje pionowe są nieco wygodniejsze w zimie niż żaluzje poziome. Listwy żaluzji pionowych zachodzą na siebie, tworząc idealną barierę, która powoduje całkowite ekranowanie domu przed upałem i ostrym odblaskiem. Żaluzje pionowe są bardziej energooszczędne dla Twoich domów niż żaluzje poziome ze względu na ich lepsze właściwości izolacyjne.  Zarówno żaluzje pionowe, jak i poziome skutecznie blokują promienie słoneczne. Oba pomogą utrzymać twój dom w chłodzie i wygodzie. Nadmierna ilość światła może być niepokojąca dla atmosfery Twojej przestrzeni, więc wdrożenie któregokolwiek z nich jest opłacalnym i przyjaznym dla natury rozwiązaniem. Żaluzje pionowe i poziome, oba mogą być wykonane z wielu dostępnych opcji materiałowych, takich jak drewno, aluminium, juta, tkanina, PVC, winyl i wiele innych. 
17:28, 07.09.2022
W dobie rosnących cen energii fotowoltaika jest bardzo kuszącą technologią. Obowiązujące jednak od 2022 roku nowe zasady i przepisy dotyczące wyprodukowanych nadwyżek prądu wprowadzają pewne obawy przed inwestycją. Na czym dokładnie polegają nowe zasady rozliczania fotowoltaiki? Czy nadal jest opłacalna? Sprawdź!
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
15:20, 08.08.2022
Jabłczan kreatyny to stabilna forma kreatyny polecana szczególnie dla osób intensywnie trenujących i zawodowych sportowców. W przeciwieństwie od monohydratu kreatyny profil działania jabłczanu jest efektywny w dłuższej perspektywie. Jak konkretnie ten rodzaj kreatyny wpływa na włókna mięśniowe i masę mięśniową? Czy to bezpieczny suplement diety?
16:00, 03.08.2022
Praca biurowa jest marzeń wielu osób. Pozwala na rozwój, kontakt z innymi ludźmi, daje ogromne możliwości. W związku z dużym zainteresowaniem, ogłoszenia dotyczące pracy w biurze znikają bardzo szybko, o jedno miejsce ubiega się wielu kandydatów. Jak wygląda sytuacja w Skierniewicach? Co zrobić, aby znaleźć wymarzoną pracę i pokonać konkurencję?
12:24, 18.07.2022
Znane z pięknych hoteli łóżka kontynentalne coraz częściej pojawiają się w sypialniach. Nic dziwnego, są eleganckie i ładnie się prezentują, a przede wszystkim są bardzo wygodne. Wiele osób obawia się, że ze względu na duże wymiary będą dominować w sypialni, a aranżacja pomieszczenia z nimi w roli głównej jest bardzo trudna. Nic bardziej mylnego. Oto kilka pomysłów na sypialnię z łożem kontynentalnym.
16:08, 06.07.2022
Chcesz cieszyć się maksymalnym komfortem podczas spotkań w jadalni? Poznaj kilka cennych wskazówek i wybierz stół idealnie dopasowany do osobistych potrzeb. W tym poradniku znajdziesz najważniejsze informacje!
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
22:00, 29.06.2022
Wzniesienie budynku wymaga wykonania prac wstępnych. Przygotowanie terenu pod budowę należy przeprowadzić przy pomocy specjalistycznej firmy, która zlikwiduje nierówności na działce, usunie niepotrzebne krzewy oraz wykopie fundamenty pod budowę. Sprawdź, jak wyglądają prace przygotowawcze przed budową domu.
10:54, 29.06.2022
Eksperci kredytowi to osoby, które mają duże doświadczenie w sprawach kredytowych i finansowych. Pomagają ludziom zrozumieć, co muszą zrobić, aby wyjść z długów, zaoszczędzić pieniądze i nie tylko.
09:24, 29.06.2022
Artykuły dekoracyjne są ważną częścią każdego wydarzenia. Mogą sprawić, że wydarzenie będzie bardziej wyjątkowe i niezapomniane.
13:00, 17.06.2022
#PrzejścieDoLata – pod tym hasztagiem trwa do 27 czerwca konkurs Rossmanna na TikToku, w którym nagrodami jest pięć iPhone’ów 13 i 10 elektronicznych kart podarunkowych o wartości 200 zł każda. Zasady są bardzo proste. Wystarczy nagrać krótki film do muzyki „Lato w Rossmannie” i pokazać nowy letni look.