Zamknij

Z Łódzką Koleją Aglomeracyjną na Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw do Skierniewic

14:04, 14.09.2021 | A.S
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższy weekend odbędzie się 44. edycja Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. W dniach 18 i 19 września na amatorów zdrowej kuchni czeka wyjątkowa uczta smaków i zmysłowych atrakcji przygotowanych w oparciu o kwiaty, owoce i warzywa. Natomiast entuzjaści muzyki, na dwóch scenach, spotkają gwiazdorską obsadę.

[ZT]66817[/ZT]

Łódzka Kolej Aglomeracyjna, aby zachęcić mieszkańców regionu do udziału w tym wydarzeniu, przygotowała dla swoich pasażerów ofertę „powrót gratis”.

Aby skorzystać z tej oferty specjalnej wystarczy zakupić dowolny bilet jednorazowy na przejazd pociągiem ŁKA do Skierniewic w terminie trwania ŚKOiW i odwiedzić w godz. 10:00 - 18:00 stoisko przewoźnika zlokalizowane przy ul. Konstytucji 3 Maja. Tam podróżni otrzymają na bilecie stempel (w przypadku biletu elektronicznego – poświadczenie), co uprawni ich do nieodpłatnego przejazdu w relacji odwrotnej do wskazanej na bilecie, na tej samej drodze przewozu. Oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców województwa łódzkiego jaki Warszawy. Pociągi w dniach ŚKOiW kursować będą w zwiększonym zestawieniu. Dodatkowo 18 i 19 września w pociągach jadących przez Skierniewice pasażerom rozdawane będą jabłka przekazane przez organizatora Święta - Urząd Miasta Skierniewice.

 

Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw co roku przyciąga setki tysięcy gości z całego świata.

Koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej będą ekscytującym uzupełnieniem wydarzenia, pełnego niepowtarzalnych smaków i zapachów. Gwiazdami tegorocznej edycji będą m.in.: Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski z Zespołem Mistrzów, Zalewski, Małgorzata Ostrowska i Daria Zawiałow. Stałym punktem imprezy są targi ogrodniczo-rolne, na których można m.in. zapoznać się z dorobkiem naukowym znanego na całym świecie skierniewickiego Instytutu Ogrodnictwa. Święto w Skierniewicach  to także wielki kiermasz ogrodniczy, na którym w sprzedaży dostępne są - niespotykane nigdzie indziej - odmiany kwiatów, owoców i warzyw.

(A.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%