Zamknij

Zakład Karny w Łowiczu pomaga na terenie Skierniewic w zbiórce dla Ukrainy

13.47, 14.03.2022 źródło: UM Skierniewice Aktualizacja: 13.48, 14.03.2022
Skomentuj Fot. UM Skierniewice
REKLAMA

Gesty wsparcia dla uchodźców płyną nie tylko ze Skierniewic, ale również z okolicznych miejscowości. Tym razem zbiórkę środków medycznych zorganizowali nasi sąsiedzi z Łowicza. Dary trafiły już do Skierniewic.

 

[FOTORELACJA]948[/FOTORELACJA]

 

Akcję sprawnie i szybko przeprowadziło kierownictwo Zakładu Karnego w Łowiczu przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Łowiczu oraz Państwową Strażą Pożarną w Łowiczu. W czwartek, 10 marca dary trafiły na halę OSiR przy ul. Pomologicznej.

 

- Swoją akcję zorganizowaliśmy spontanicznie, wśród funkcjonariuszy dla tych, którzy walczą na froncie - opowiada Jarosław Dylewski, zastępca dyrektora Zakładu Karnego w Łowiczu.  - Zebraliśmy sporą ilość artykułów pierwszej pomocy, środków medycznych, bandaży, opasek, kompresorów, czy leków. Zbiórka to nie jedyna pomoc, jaką zaoferowali funkcjonariusze.

 

Jak zapowiadają, niebawem część nich ponownie pojawi się na hali ośrodka sportu i rekreacji w Skierniewicach. 

 

- Prezydent wystąpił z prośbą o zaangażowanie naszych służb w dalszą pomoc, tym wszystkim, którzy są rozlokowani przy ul. Pomologicznej. Chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa w godzinach nocnych. Pomoc byłaby oczywiście charytatywna i odbywałaby się w czasie wolnym od służby.

 

 

(źródło: UM Skierniewice)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%