Zamknij

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:42:09

Opis

Belki na suficie dodają wnętrzom oryginalny, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, błogostanem, a przy okazji wyglądają nadzwyczaj atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i ciężkie w montażu. A poza tym drewno musi się jeszcze zestarzeć, żeby wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego chcesz. Szczęśliwie wykonujemy rustykalne belki, które perfekcyjnie imitują prawdziwe drewno.

Wyprodukowane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i niezwykle łatwo się je instaluje. Możesz stworzyć z nich realnie dowolną konstrukcję, które nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. Co więcej, zamawiając nasze produkty płacisz wyłącznie za elementy, których potrzebujesz, bo wszystko wytwarzamy szczegółowo na wymiar (u konkurencji zapłacisz również za odpad, który zresztą musisz sprzątnąć).

Zaintrygowana? Odkryj i pokaż bliskim fotografie naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie również złożysz zamówienie na próbki naszych ozdób GRATIS .

Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA