Początek roku z kartą „Skierniewicka Rodzina Plus”

Artykuł sponsorowany

0
568

Początek roku szkolnego za pasem, warto więc skorzystać z bogatej oferty przygotowanej przez partnerów programu i skierowanej do rodzin wielodzietnych. Posiadacze karty mogą nie tylko taniej kupić szkolne akcesoria czy podręczniki, ale także skorzystać z dodatkowych zajęć.

Inicjatywa „Skierniewicka Rodzina Plus” łączy lokalny biznes z ideą promowania wielodzietności. Uczestnicy mogą cały czas korzystać z różnych rabatów, oferowanych przez partnerów akcji. Należą do nich m.in. hurtownie z materiałami piśmienniczymi, księgarnie, sklepy z ubraniami oraz obuwiem dla najmłodszych, a także szkoły językowe, pozwalające rozwijać talenty drzemiące w najmłodszych. Warto zajrzeć na stronę internetową ratusza: www.skierniewice.eu – można znaleźć tam pełną listę przedsiębiorców współpracujących z Urzędem Miasta w ramach programu.

Dla kogo karta?

O wydanie karty „Skierniewicka Rodzina Plus” mogą starać się rodziny wielodzietne i zastępcze, które mają na utrzymaniu troje lub więcej dzieci. Wpisanie do programu nie jest uzależnione od dochodów w gospodarstwie domowym. Karta wydawana jest dzieciom i młodzieży do ukończenia 18. roku życia lub do ukończenia 25. roku życia (na czas trwania nauki) oraz rodzicom/opiekunom prawnym (w tym małżonkom rodziców/opiekunów prawnych) – na czas do ukończenia przez najmłodsze dziecko w rodzinie 18 lat.

Wypełniony wniosek należy złożyć w Urzędzie Miasta Skierniewice, a konkretnie w Wydziale Rozwoju Gospodarczego, Sportu i Spraw Społecznych (ul. Senatorska 12, pok. nr 1) lub Biurze Obsługi Interesanta, (Rynek 1, parter).

Jeśli członkami rodziny wielodzietnej są osoby, które ukończyły 18. rok życia, niezbędne jest dołączenie do wniosku zaświadczenia wydanego przez odpowiednią placówkę oświatową o pobieraniu przez nie nauki w szkole lub szkole wyższej.

Poznaj partnerów „Skierniewickiej Rodziny Plus”

Artykuły papiernicze, książki, szkoły językowe, ubrania i obuwie

ÓSEMKA-OŁÓWEK TOMASZ WŁOCHACZ

Sklep, ul. Rynek 26; Hurtownia, ul. Trzcińska 6, 8% rabatu na cały asortyment

KSIĘGARNIE EUREKA

ul. Rynek 27, ul. Norwida 8; www.eurekaskierniewice.pl, 10% rabatu na cały asortyment

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH PERFECT

ul. Sienkiewicza 10 (budynek LO im. B. Prusa); www.perfect.szkola.pl 10% rabatu na kursy językowe

BRITISH SCHOOL OGÓLNOPOLSKA SZKOŁA JĘZYKOWA, ul. Mszczonowska 33/35 lok. 307 (Biały Dom, III p.) 20 % zniżki na kurs języka obcego (podręcznik i ćwiczenie gratis) – zajęcia grupowe, 10 % zniżki na kurs języka obcego – zajęcia indywidualne

FHU PRINTE TOMASZ MIERZEJOWSKI, ul. Sienkiewicza 6, 5% rabatu na: drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, tusze i tonery, 10% rabatu na: usługi ksero oraz regenerację tuszy i tonerów

SKLEP ŻYRAFY WCHODZĄ DO SZAFY, ul. Żwirki 1, 5% rabatu na cały asortyment, SKLEP MAŁE STOPKI, ul. Rynek 6, 10% rabatu na cały asortyment

CENTRUM ZAJĘĆ KREATYWNYCH „POZYTYWKA”, ul. 1 Maja 1a; www.pozytywka-skierniewice.pl, 5% rabatu na kursy języka angielskiego metodą Helen Dorn, 10% rabatu na pozostałe usługi

w ramce:

Nowy partner „Skierniewickiej Rodziny Plus”!

Do grona partnerów dołączyła firma Torfan sp. z o.o., ul. Sobieskiego 30, tel. 46 832 13 63

10% zniżki na myjnię automatyczną

- Reklama -

guest
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments