Pod koniec kwietnia przejedziemy już ul. 1-go Maja

Materiał partnera

2
2120
Zobacz galerię [5]
ZWiK "WOD-KAN"
Zobacz galerię [5]

Postęp prac przy budowie kanalizacji deszczowej w ulicy 1-go Maja.

 

Prace przy budowie kanalizacji deszczowej w ulicy 1-go Maja, które zostały rozpoczęte 17 września ubiegłego roku, zmierzają ku końcowi. Od dnia 7 marca 2019 roku przejezdne będzie skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i 1 Maja. Natomiast do dnia 12 marca 2019 roku planuje się zakończenie robót liniowych, czyli budowy rurociągu o średnicy 1200 mm. Zostały rozpoczęte prace związane z odtworzeniem nawierzchni drogowej na odcinku od mostu do skrzyżowania z ulicą Harcerską. Aktualnie wykonywana jest podbudowa betonowa i tłuczniowa oraz wbudowywane są krawężniki drogowe. Równocześnie trwają prace przy budowie nowego wylotu wód opadowych do rzeki.

Termin zakończenia inwestycji został zaplanowany na 25 kwietnia 2019 roku.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w mieście Skierniewice- etap II”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 na podstawie umowy o dofinansowanie podpisanej 10 marca 2017 r.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorzy komentarzy
ObywatelPrawda Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Już jakie już od września do kwietnia tempo oszałamiające jak rozbudowa dekady. Co za bzdury.

Obywatel
Gość
Obywatel

Wszystko ładnie tylko po co te stare drzewa zostawiać skoro już korzenie odsłonięte to je wyciąć i wsadzić młode ładne a nie stare trzymać które zaraz będą się same przewracać.