Podsumowanie akcji “Znicz 2018” w Skierniewicach

2
4065
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

W tym roku akcja “Znicz 2018” trwała od 31 października do 4 listopada 2018. Policjanci działali w rejonach cmentarzy, ale również można ich było spotkać na głównych ciągach komunikacyjnych miasta i powiatu skierniewickiego.

W trakcie tegorocznej akcji „Znicz 2018” policjanci ujawnili 5 osób, które kierowały pojazdami w stanie nietrzeźwości (wśród nich 1 motorowerzysta). Zatrzymali też prawo jazdy 41-letniemu mieszkańcowi Warszawy, który 31 października 2018 roku po godz. 18:00 na ul. Mszczonowskiej jechał motocyklem z prędkością 114 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 64 km/h.

Skierniewiccy policjanci przede wszystkim kierowali ruchem w punktach, w których odbywał się wzmożony ruch kierujących i pieszych zmierzających na cmentarze. Dodatkowo prowadząc kontrole drogowe sprawdzali stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia najmłodszych, zwracali także uwagę na zachowanie niechronionych użytkowników drogi – pieszych i rowerzystów.

W ciągu tych 5 dni na skierniewickim terenie doszło do 15 kolizji i 2 wypadków drogowych. To mniejsze liczby w porównaniu do roku poprzedniego – 27 kolizji i 1 wypadek drogowy.

 

- Reklama -

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorzy komentarzy
Skartur Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
artur
Gość
artur

w tym roku yanosik aż tak się nie grzał, ale policji w tym roku jakby mniej

Sk
Gość
Sk

To u Nas w mieście była taka akcja? 🙂 żarty? !