Podwójna runda AKS Rally Challenge

0
218

Niespełna miesiąc po pierwszej rundzie Auto Klub Skierniewice zaprasza wszystkich sympatyków rajdowania w niedzielę 21 czerwca 2015 r. na rundę łączoną AKS Rally Challenge. Zaplanowano po 3 przejazdy w dwóch skierniewickich lokalizacjach – Energetyce Cieplnej przy ul. Przemysłowej i Stal-Car przy ul. Wojska Polskiego.

 

Łączona runda będzie mieć niespełna 15 kilometrów oesowych. Po przejazdach wspomnianych tras odbędzie się rywalizacja o super puchar, o który powalczy ośmiu najlepszych zawodników. Kierowcy zostaną podzieleni w pary, a zwycięzca zostanie wyłoniony w systemie pucharowym.

Podział na klasy:
-klasa 1 – do1400 cm3
-klasa 2 – 1800 cm3
-klasa 3 – powyżej 1800 cm3
-klasa 4 – 4X4
klasy dodatkowe:
-PAŃ (wliczane do klas pojemnościowych )
-ASTRA CUP (wliczane do klasyfikacji klasy 3)

Możliwość wynajęcia Opla Astry z A-grupowym silnikiem tylko doświadczeni kierowcy startujący w sprintach lub KJS itd. Koszt razem z wpisowym 240 zł max 5 kierowców. Zapytania należy kierować na biuro@autoklubskierniewice.pl

Wpisowe 70 PLN dla członków AKS, dla pozostałych 90 PLN.

Odbiór administracyjny w niedzielę zaplanowano od 08:30, 15 minut później rozpocznie się badanie kontrolne. Pierwsze auto na trasie próby na Energetyce Cieplnej powinno pojawić się o 9:45 rano.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o