Podwójne podium dla Academia Gorila Skierniewice

0
330
fot. Academia Gorila Skierniewice

Złoty i brązowy medal Mistrzostw Polski Centralnej ALMMA 65 zdobył w ubiegłym tygodniu Gabriel Główka z Academia Gorila Skierniewice. W MMA 6. miejsce zajął Arkadiusz Kolus. W zawodach wzięły udział największe kluby MMA w Polsce. Imprezę honorowym patronatem objął Burmistrz miasta Sochaczew.

Gabriel Główka stawał na podium w konkurencjach Brazylijskiego Ju-Jitsu Gi (w kimonach), gdzie wywalczył złoto oraz No-Gi (bez kimon) stając na 3 miejscu podium. „Jesteśmy coraz mocniejsi w parterze. To nasz nowy kierunek i widać, że pierwsze efekty już są. W przyszłym miesiącu największym sprawdzianem dla nas będą Mistrzostwa Polski BJJ (Brazylijskie Ju-Jitsu) w Łodzi. Zamierzamy wystawić dobry skład na te zawody. Liczę, że podobnie jak w Mistrzostwach Polski Centralnej Gabryś Główka również stanie na podium” – komentuje Przemysław Matuszewski, trener Academia Gorila Skierniewice.

W tych samych zawodach dobre 6. miejsce zdobył Arkadiusz Kolus, który startował w MMA. W walce o podium przegrał przez decyzję sędziów. „Arek był bliski poddania przeciwnika przez klucz na stopę. Jego przeciwnik wykazał się jednak wielką siłą woli i wytrzymał dźwignie. Niestety opłacił to kontuzją nie wychodząc do kolejnej walki” – mówi Matuszewski.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o