Strona głównaWiadomościPolicja ostrzega mieszkańców przed zagrożeniami

Policja ostrzega mieszkańców przed zagrożeniami

- REKRAMA -

Policjanci skierniewickiej komendy, pod koniec lutego 2021 roku przeprowadzili rozmowy z mieszkańcami na temat możliwości wystąpienia zagrożeń. Mieszkańcy okazali się być bardzo zadowoleni z podjętej inicjatywy oraz z zainteresowania ich problemami.

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych  wraz z zarządcą budynku wielorodzinnego położonego w Skierniewicach przy ulicy Jagiellońskiej, przeprowadzili rozmowy  z mieszkańcami na temat zagrożeń mogących wystąpić w ich miejscu zamieszkania. Dzielnicowi mówili mieszkańcom o przestępstwach i wykroczeniach które występują w ich rejonie. Rozmowy dotyczyły włamań do mieszkań, piwnic, kradzieży rowerów z klatek  schodowych a także o objęciu planem priorytetowym przystanku autobusowego przy ulicy Jagiellońskiej 1, w związku z pojawiającymi się przypadkami zakłócania porządku oraz spożywania alkoholu w jego rejonie.

Ponadto mieszkańcy uzyskali informację o prawnych możliwościach rozwiązania wszelkiego typu zaistniałych zdarzeń oraz o sposobie w jaki powinni się zachować ujawniając wszelkiego rodzaju niepokojące zdarzenia. Funkcjonariusze udali się również  do osób starszych ostrzegając o niebezpieczeństwach podczas wizyt nieznajomych osób lub podejrzanych telefonów.

Dzielnicowi omówili z zarządcą bloku możliwe rozwiązania, które można wdrożyć w życie aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa lokatorów bloku a także takie które mogłyby się przyczynić do sprawniejszego i łatwiejszego typowania ewentualnych sprawców przestępstw i wykroczeń.

Tego typu działania dzielnicowych będę odbywać się cyklicznie na terenie Skierniewic.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE