Strona głównaWiadomościGmina SłupiaPolicja podsumowuje święta Bożego Narodzenia w powiecie skierniewickim

Policja podsumowuje święta Bożego Narodzenia w powiecie skierniewickim

- REKRAMA -

Za nami Święta Bożego Narodzenia oraz jeden weekendowy dzień. Święta minęły bezpiecznie, a liczba interwencji, legitymowań, zdarzeń drogowych, czy zdarzeń kryminalnych nie odbiega znacząco od innych, nieświątecznych dni na skierniewickim terenie.

W okresie od 24 do 27 grudnia 2020 roku, skierniewiccy policjanci interweniowali 108 razy oraz przeprowadzili 274 legitymowania osób. Średnia liczba interwencji wynosząca pomiędzy 20-30 na dobę oraz średnio 70 legitymowań na dobę, to liczby które zbliżone są do innych – nieświątecznych- służb na naszym terenie. Łącznie do wytrzeźwienia zatrzymanych zostało w tym czasie czterech mężczyzn, z interwencji domowej – jeden mężczyzna.

Na szczęście nie miały miejsca wypadki śmiertelne, a spokój i umiarkowany ruch spowodowały wpłynęły na liczbę zdarzeń drogowych: w ciągu 4 dni doszło  do 4 kolizji na drogach publicznych i dwóch wypadków drogowych.

24 grudnia 2020 roku w Słupi oraz 27 grudnia 2020 roku na drodze nr DW 705. Policjanci podczas kontroli drogowych nie ujawnili nietrzeźwych kierujących.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE