Policja poszukuje świadków wypadku na ul. Kozietulskiego/ Łódzkiej

1
350
fot. fb.com/Skierniewickajazda

10 marca 2016 roku około godz. 10:10 na łuku drogi ulicy Kozietulskiego/Łódzkiej, w pobliżu cmentarza, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy – Kia Venga oraz Nissan Primera.

Jadący w kierunku Łodzi Nissan Primera z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn znalazł się na przeciwległym pasie ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka Kią Venga. Zarówno kierujący Nissanem 51-letni skierniewiczanin, jak i 62-letni skierniewiczanin kierujący Kią trafili do szpitala. Na miejscu poza funkcjonariuszami ruchu drogowego, pracowała również grupa dochodzeniowo-śledcza. Prowadzone postępowanie będzie wyjaśniać, jakie były przyczyny i przebieg tego zdarzenia.

Policja poszukuje świadków wypadku.

W chwili obecnej każda informacja w sprawie tego zdarzenia może okazać się kluczowa dla ustalenia jego dokładnego przebiegu. Dlatego też policja zwraca się z prośbą do osób, które mają wiedzę o tym zdarzeniu lub były jego świadkami, aby zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach ul. Sobieskiego 69 albo nawiązały telefoniczny kontakt z dyżurnym jednostki pod nr 46 834 11 88 lub 997.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
KatM Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KatM
Gość
KatM

Witam

Rodzinę poszkodowanych bardzo proszę o kontakt na adres email:

katarzyna.makowska33@gmail.com