Ponad 600 rodzin korzysta z karty Skierniewicka Rodzina Plus

Artykuł sponsorowany

0
1227

W Skierniewicach od 6 lat działa program wspierania rodzin wielodzietnych. Skierniewicka Rodzina Plus to karta, która uprawnia jej posiadaczy do korzystania z licznych ulg. Oferują je partnerzy programu, wśród których znajdują się spółki miejskie i prywatni przedsiębiorcy. Tych ostatnich z roku na rok przybywa, podobnie jak użytkowników programu.

Już 617 rodzin z naszego miasta zdecydowało się przystąpić do programu, a ta liczba wciąż się powiększa. – Tylko w roku ubiegłym wzrosła liczba posiadaczy karty o blisko 300 osób, przez co przekroczyliśmy liczbę 3 tysięcy użytkowników programu – wyjaśnia Edyta Cieślak, naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego Sportu i Spraw Społecznych.

Cieszy niesłabnące zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców na rzecz lokalnej społeczności. To za ich sprawą pakiet oferowanych zniżek co roku się powiększa. W chwili obecnej skierniewickie duże rodziny mogą skorzystać z oferty 28 firm prywatnych oraz trzech miejskich instytucji: Centrum Kultury i Sztuki (w tym Kinoteatru Polonez), Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz Pływalni Nawa.

W ostatnim czasie dołączyły do tego grona trzy kolejne podmioty: Eko-PAP, Rehabilitacja Ortopedyczna i Sportowa, Prolis Hanna Kowalik – Liczę, że rosnące zainteresowanie kartą przyciągnie do programu kolejnych partnerów. Cały czas czekamy na przedsiębiorców, którzy zechcą dołączyć do zaszczytnego grona – podsumowuje Edyta Cieślak. Ze szczegółową ofertą wszystkich partnerów programu można zapoznać się na stronie www.skierniewice.eu.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o