Poszukiwany mężczyzna uległ wypadkowi przy pracy

0
211
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Wypadek przy pracy zadecydował o zatrzymaniu mężczyzny poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Organy ścigania poszukiwały 56-letniego mężczyzny przynajmniej od 2012 roku.

14 maja 2015 roku około godz. 14:40 skierniewiccy policjanci udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Godzianów, gdzie miało dojść do wypadku przy pracy. Na jednego z pracowników gospodarstwa spadła suwana brama, która prawdopodobnie wypadła z prowadnic. Zadaniem policjantów było ustalić okoliczności tego zdarzenia, a w tym celu została na miejsce również skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza.

Mundurowi z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego wylegitymowali mężczyznę. Wówczas okazało się, że jest on poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna nie posiadał stałego miejsca zameldowania. Obrażenia, jakich doznał w wyniku zdarzenia nie zagrażały bezpośrednio jego życiu i zdrowiu. Wobec braku przeciwwskazań lekarza do przewożenia mężczyzny, zostanie niezwłocznie przetransportowany do zakładu karnego.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o