Powiat Skierniewicki: Śmierć na torach 15-letniego chłopca

1
461
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach wyjaśniają okoliczności śmierci 15-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego.

9 listopada skierniewicka policja otrzymała informacje o potrąceniu przez pociąg znajdującego się na torach w Kęszycach (gmina Bolimów) mężczyzny. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała tam czynności procesowe pod nadzorem prokuratora.

Okazało się, że mężczyzna, który znajdował się na torach to 15-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego. Maszynista pociągu pospiesznego relacji Warszawa Wschodnia-Szczecin był trzeźwy.

Nie wykluczone, że mogło to być samobójstwo, jednak to w prowadzonym śledztwie wyjaśniane będą szczegółowo przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
Adrian Tomasz Zawadzki Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian Tomasz Zawadzki
Gość
Adrian Tomasz Zawadzki

“Maszynista był trzeźwy”. Dość tego, dziennikarze, przestańcie mieć maszynistów za pijaków! Po co taka informacja przy artykule o śmiertelnym potrąceniu przez pociąg? To uważacie że głównie pijani maszyniści rozjeżdżają ludzi na torach bo refleks nie pozwala im wyhamować? A tutaj jakaś sensacja że był trzeźwy? Brawo, siądźcie za nastawnikiem i wyhamujcie 400 ton w ok. 500m ze 120 km/h do zera. A jak wam się nie uda, to napiszcie, że byliście trzeźwi, bo ktoś mógłby przypuszczać, że taka niezdara, pewnie pijana…