Strona główna Wiadomości Powiat skierniewicki Powiatowy Bal Charytatywny 2020

Powiatowy Bal Charytatywny 2020 [ZDJĘCIA]

1

- REKRAMA -

Zobacz galerię [191]
Adam Sobieszek
Zobacz galerię [191]

Po raz pierwszy w historii Bal Charytatywny organizowany przez Starostwo Powiatowe odbył się w innej lokalizacji. Dochód z balu przekazano na rzecz Powiatowej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej (10 000 zł) oraz Domu Dziecka w Strobowie (10 000 zł).

W tym roku gościmy w Strobowie u pana Zbigniewa Korzeniowskiego – mówi Starosta Mirosław Belina –  Zmiana lokalizacji jest podyktowana remontem, który trwa w budynku Starostwa. Odnawiane są łazienki oraz hol główny, dlatego też uznaliśmy,  że skoro uczestnicy zabawy kupują zaproszenia, to należy im zapewnić warunki na najwyższym poziomie.

Spotkanie karnawałowe, które stało się już tradycją to też okazja do podsumowania minionych 12 miesięcy. Jak zapewnia Przewodnicząca Rady Powiatu Teresa Jędraszek obecna Rada Powiatu to społecznicy i osoby dobre przygotowane do posiadanie mandatu radnego – Przykładem może być tegoroczny budżet, który został dokładnie wypracowany – mówi Przewodnicząca Jędraszek – Życzyłabym nam wszystkim, żeby w planach finansowych samorządów, poprzez środki zewnętrzne wprowadzać zmiany ale tylko po stronie przychodów.

Zdaniem wicestarosty Tadeusza Grotkowskiego istnieją wszelkie przesłanki, by w 2020 rok wchodzić z nadziejami, że będzie to okres kolejnych inwestycji realizowanych przy wsparciu środków zewnętrznych. – Mam nadzieję, że rok 2020 będzie podobny do ubiegłego, a nawet lepszy. Oczywiście najważniejsze są dla nas inwestycje drogowe, a wśród nich przebudowa drogi do Żelaznej na terenie gminy Skierniewice. Z informacji, które posiadamy nasz wniosek już jest na biurku Prezesa Rady Ministrów. A jest to niebagatelna kwota 5 mln zł. I nie jest to jedyny wniosek drogowy, który wraz z gminami składamy.

Bieżący rok będzie też obfitować w szereg imprez kulturalnych. – Święto rodziny w ostatni dzień maja połączone z jednym z etapów rajdów rowerowych. W tym roku będą rajdy wiosną, latem oraz jesienią – wymienia Tadeusz Grotkowski –  Oczywiście nie należy zapominać o Dożynkach Powiatowych, których organizacją w 2020 roku zajmuje się gmina Maków. Nie zabraknie spotkań w sołectwach, z Kołami Gospodyń Wiejskich. 

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

I to był bal a nie to co u prezydenta w mieście

wpDiscuz
Exit mobile version