Strona głównaWiadomościGmina SkierniewicePowiatowy Dzień Dziecka Świętem Rodziny

Powiatowy Dzień Dziecka Świętem Rodziny

- REKRAMA -

63 czerwca 2017 roku na terenie Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Strobowie odbył się Powiatowy Dzień Dziecka, który organizowany był pod hasłem Powiatowy Dzień Dziecka Świętem Rodziny. Organizatorami tego przedsięwzięcia był Zarząd Powiatu Skierniewickiego, Lokalna Grupa działania „Gniazdo”, Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Strobowie, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

- REKRAMA -

Nie byłoby tego przedsięwzięcia, gdyby nie liczni przyjaciele placówek, darczyńcy indywidualni, stowarzyszenia i inne instytucje. Na apel współpracy w organizowaniu tego spotkania odpowiedziały stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich z Miedniewic, Sierakowic Lewych, Sierakowic Prawych, Mokrej Lewej, Wysokienic, Lipiec Reymontowskich, Dąbrowic, Byczek oraz OSP Głuchów i OSP Mokra Lewa.

Uczestnicy święta mieli możliwość degustacji przysmaków przygotowanych przez panie a także aktywnie uczestniczyć w licznych atrakcjach oferowanych przez druhów. Oprócz tego była możliwość zobaczyć występy dzieci i uczniów z przedszkoli, szkół podstawowych oraz talenty wokalno-muzyczne rodzin z terenu powiatu skierniewickiego.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE