Strona głównaWiadomościPrawdopodobnie nadmierna prędkość przyczyną dachowania i pożaru auta na S-8

Prawdopodobnie nadmierna prędkość przyczyną dachowania i pożaru auta na S-8 [ZDJĘCIA]

- REKRAMA -

Zobacz galerię [5]
KMP Skierniewice
Zobacz galerię [5]
25 kwietnia 2021 roku w miejscowości Huta Zawadzka na drodze ekspresowej S-8 w kierunku Wrocławia doszło do dachowania pojazdu. Dwoje pasażerów zostało ciężko rannych. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Droga ekspresowa przez niemal godzinę była całkowicie zablokowana.

25 kwietnia około godz. 19.57 na drodze ekspresowej S-8 w miejscowości Huta Zawadzka doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym dwie osoby zostały ciężko ranne. Kierujący samochodem osobowym Peugeot 406 jechał wraz z pasażerem w kierunku Wrocławia i na wysokości 408 km. wyprzedził lewym pasem 2 pojazdy, po czym gwałtownie zmienił pas ruchu na prawy i wpadł w poślizg. Pojazd zjechał na prawe pobocze, gdzie dachował.

49-letni kierowca oraz jego 26 letni pasażer (mieszkańcy powiatu pruszkowskiego) zostali wyciągnięci z pojazdu przez świadków zdarzenia. Osoby udzielające pomocy zauważyli jak z pojazdu wydobywa się ogień, który udało im się ugasić.

Na miejsce zdarzenia został wezwany helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego, który przetransportował jednego z mężczyzn do Szpitala w Warszawie. Drugi uczestnik zdarzenia został przewieziony karetką pogotowia Ratunkowego do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Droga w kierunku Wrocławia została zablokowana przez godzinę.

Okoliczności tego zdarzenia będą badane przez skierniewicką policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej.

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aneta

Poprosze rodzinę pasażerów o kontakt mój e-mail: [email protected]

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE