Strona głównaWiadomościPowiat skierniewickiRajd Jesieni już w tę niedzielę

Rajd Jesieni już w tę niedzielę

- REKRAMA -

W najbliższą niedzielę, 27 września, odbędzie się Rowerowy Rajd Jesieni. Tym razem cykliści przemierzą 25. kilometrową trasę prowadzącą terenami Bolimowskiego Parku Krajobrazowego do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Borowinach. 

– Zgodnie z pierwotnym założeniem miało to być zakończenie całego cyklu rowerowego – wspomina wicestarosta skierniewicki Tadeusz Grotkowski – jednak sytuacja wszystkim już znana spowodowała, że rozpoczęliśmy w lipcu od Rajdu Lata. W najbliższą niedzielę będzie to drugi z trzech rajdów.

Wszystko rozpoczyna się o godzinie 9.00, kiedy to ruszy rejestracja uczestników Rajdu. Dla każdego rowerzysty przewidziano pakiet startowy, na który składa się m.in. koszulka okolicznościowa. Dla chętnych przygotowano też stanowisko Straży Miejskiej, gdzie istnieje możliwość oznakowania jednośladu. 

– Rajd rozpocznie się o godzinie 10.00 i przejazd potrwa około 3 godzin. Podobnie, jak i przy Rajdzie Lata obowiązuje limit 150 osób – informuje wicestarosta – Dlatego też zachęcam wszystkich do odpowiednio wczesnego zarejestrowania się przed siedzibą Starostwa Powiatowego.

Na mecie, dla uczestników przygotowano poczęstunek, gdzie królować mają dania regionalne. Tradycyjnie też odbędzie się losowanie trzech rowerów. 

Cykl Rowerowych Rajdów Rodzinnych jest organizowany przy wsparciu ze strony Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE