Rawa Mazowiecka: "Rawa Gra Rap" 2014

0
394

Zapraszamy do Rawy Mazowieckiej na już 6 edycję “Rawa Gra Rap”. Po rozbudowanym wydarzeniu w zeszłym roku, w tym roku do tematu tej imprezy organizatorzy podchodzą nieco inaczej, w formule, która nawiązuje do pierwszych edycji.

– Będziemy mieli więc koncerty naszych lokalnych ekip, zaprzyjaźnionych z Rawą artystów oraz tradycyjnie występ gościa. W tym roku będzie to jeden koncert, jednak kaliber zaproszonego rapera wynagradza ten liczebny stan rzeczy. Zagra dla nas ELDO, legenda polskiej sceny rapowej, artysta bardzo uznany, świetnie łączący hip-hop’ową stylistykę z prawdziwie poetyckim podejściem do tekstu. ELDO to raper znany nie tylko młodemu pokoleniu, ale także słuchaczom, którzy śledzili rozwór polskiego hip-hop’u, w okresie, gdy dopiero pojawiał się na naszym polskim muzycznym podwórku. Liczymy więc, że ta postać, członek znanej formacji Grammatik, przyciągnie przed scenę także starszą widownię. Oprócz warszawskiego rapera, pojawią się u nas artyści ze Skierniewic (RAM i jego Prelegent Ekipa) oraz Kręcioł, a także raperzy reprezentujący Rawę, którzy związani są z lokalnym studiem nagraniowym M12Records (Ogarnij Przestrzeń Label oraz Projekt Splendor). Ostatnią z ekip, która pojawi się u nas w mieście będzie stołeczny WD-OS, (Dzieciak i Even) pochodzący z Piastowa pod Warszawą – mówi Przemek Rybicki, pomysłodawca imprezy.

Wydarzenie rozpocznie się przy letniej scenie OSiR w Rawie Mazowieckiej (ul.Tatar 1 A) w sobotę 30 sierpnia o godzinie 21:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o