Rowerzysta potrącił pieszego. Policjanci poszukują świadków wypadku

2
5861
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i pieszego, do którego doszło 15 maja 2018 roku około godz. 6:50 na wiadukcie. Doszło do potrącenia pieszego, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Każda osoba, która może pomóc w ustaleniu przebiegu tego zdarzenia proszona jest o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę.

Policjanci z Ogniwa ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 maja 2018 roku około godz. 6:50 na ścieżce pieszo-rowerowej biegnącej po wiadukcie w Skierniewicach. Kierujący czarnym rowerem górskim, ubrany w czarną bluzę, zielone spodnie i czarne buty najechał na pieszego, który się przewrócił. Następnie rowerzysta odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę o jego przebiegu i uczestnikach proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach – Ogniwo ds. Wykroczeń tel. 46 834 12 22 lub dyżurnym jednostki – tel. 997 i 46 834 11 88.

- Reklama -

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
mieszkanka Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mieszkanka
Gość
mieszkanka

Może teraz w końcu straż miejska i policja w końcu zacznie dyscyplinować jeżdżących nagminnie po chodnikach rowerzystów? Chociaż osobiście wątpię, skoro byłam świadkiem, jak policjantom w radiowozie stojącym przed przejściem dla pieszych na “czerwonym” zupełnie nie przeszkadzało, że rowerkiem popylał facio przez przejście dla pieszych. Gdzie? Skrzyżowanie Ul Sobieskiego i Reymonta/Lelewela.

mieszkanka
Gość
mieszkanka

Może teraz w końcu straż miejska i policja w końcu zacznie dyscyplinować jeżdżących nagminnie po chodnikach rowerzystów? Chociaż osobiście wątpię, skoro byłam świadkiem, jak policjantom w radiowozie stojącym przed przejściem dla pieszych na “czerwonym” zupełnie nie przeszkadzało, że rowerkiem popylał facio przez przejście dla pieszych. Gdzie? Skrzyżowanie Ul Sobieskiego i Reymonta/Lelewela. Często to widuję.