Strona głównaKulturaRozstańmy się w Skierniewicach

Rozstańmy się w Skierniewicach

- REKRAMA -

Teatr Realistyczny zaprasza w sobotę 20 lutego o godz. 19.00 na pożegnalną imprezę „Rozstańmy się w Skierniewicach”. Siedziba Teatru Realistycznego, Skierniewice, ul. Grzybowa 1. Wstęp wolny! 

 
„20 lutego żegnamy się ze Skierniewicami naszą ostatnią imprezą – Rozstańmy się w Skierniewicach. Data ta zbiega się z czwartą rocznicą śmierci Robka Paluchoskiego – założyciela i wieloletniego lidera Teatru. W tym czasie przez cztery ostatnie lata w sposób szczególny wracaliśmy pamięcią do jego osoby podczas wydarzenia pn. Spotkajmy się w Skierniewicach. Tak więc i w tym roku zapraszamy do spotkania z nami i z naszym wspomnieniem o Robku, niestety po raz ostatni w tym miejscu.
Oprócz pokazów dwóch spektakli zapraszamy na garażową wyprzedaż teatralnych pamiątek oraz imprezę taneczną pt. Sajonara Skierniewice połączoną z karaoke z piosenkami o rozstaniu. Bądźcie z nami!
Życzymy miłego odbioru i śmierć burakom!
Ekipa TR”

– Atrapa i utopia – Iwona Konecka.
„Zapraszam do eksperymentu myślowego dotyczącego rzeczywistości prywatnej, społecznej i politycznej. Tej, która jest i tej, która mogłaby być. Mogłaby? Praca jest esejem teatralnym inspirowanym współczesną polską poezją.”

– Punkowe Centrum Poezji Paluch – Teatr Realistyczny.
„Punkowe Centrum Poezji Paluch to działanie artystyczne, które zmierza do aktywacji szczególnego rodzaju energii – energii, którą roztaczał wokół siebie Robert Paluchowski, nasz samozwańczy Marszałek Polny. Chcemy to osiągnąć przez spotkanie ze światem jego twórczości (nie tylko teatralnej). Zapraszamy do postoju w przeprawie przez otaczające nas na co dzień buraczysko, by obrać cel i nabrać sił.”

Sobota, 20 luty 2016 r., godz. 19:00
Teatr Realistyczny, Skierniewice, ul. Grzybowa 1
Wstęp wolny

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE