Rusza sztab WOŚP w Skierniewicach

0
252

W Skierniewicach rozpoczęły się przygotowania do kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12.01.2014 r. Hasło XXII Finału WOŚP brzmi “Na ratunek”. Zebrane podczas akcji środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Sztab WOŚP będzie znajdował się Miejskim Ośrodku Kultury. W tym roku na ulicach Skierniewic będzie 180 wolontariuszy. Główne wydarzenia tradycyjnie odbywać się będą w holu przy ul. Reymonta 33.

Podczas tegorocznego, 21. Finału WOŚP w Skierniewicach udało się zebrać prawie 87 tysięcy złotych.

Skierniewicki Sztab WOŚP zaprasza firmy i osoby prywatne do przykazywania przedmiotów, które będą wystawiane na aukcji. – Liczymy na skierniewickich artystów i ich dzieła. Zachęcamy też osoby prywatne jak i właścicieli sklepów, hurtowni do darowania przedmiotów na licytację. – mówi Wanda Łapińska, Szefowa Sztabu. – Potrzebujemy osób chętnych do merytorycznej działalności, które zajmą się poszczególnymi elementami całej imprezy. Takich drobiazgów, którymi trzeba się zająć jest mnóstwo, a osób do pracy brakuje. – dodaje Szefowa Sztabu.

Chętni do pomocy powinni zgłaszać się do Sztabu WOŚP ul. Reymonta 33 w Skierniewicach pokój 112. Można kontaktować się także poprzez Fan Page WOŚP Skierniewice na Facebooku.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o