Strona głównaINFO +„W RYTMIE ROCKA!” - koncert Farben Lehre, Tabu, MetKa

„W RYTMIE ROCKA!” – koncert Farben Lehre, Tabu, MetKa [KONKURS]

- REKRAMA -

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na kolejny organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Qltur Generator koncert w ramach cyklu „W RYTMIE ROCKA!”.

Koncert, na którym zagrają zespoły Farben Lehre, Tabu i MetKa odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 roku w Kinoteatrze „Polonez” (mała sala, miejsca stojące) i rozpocznie o godzinie 17:50.

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 40zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasie Kinoteatru „Polonez” oraz na stronie www.cekis.pl

Farben Lehre to legenda polskiej sceny punkowej. Zespól powstał w 1986 roku w Płocku z inicjatywy Wojciecha Wojdy oraz Marka Knapa. Obchodzący XXX-lecie działalności koncertowej zespół dotychczas wydał 10 studyjnych albumów, trzy albumy DVD, jedną płytę koncertową oraz kompilacje zawierające m.in. nagrania archiwalne. Farben Lehre ma swoim koncie ma występy u boku takich ikon światowej sceny punk rock jak: The Exploited, Die Toten Hosen, G.B.H. czy UK Subs. Zespół regularnie koncertuje na Przystanku Woodstock.

Tabu to polski zespół grający muzykę reggae, powstały w 2003 roku. Do tej pory zespół wydał cztery oficjalne płyty. Muzycy zespołu stoją również za organizacją festiwalu reggae „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskim. Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą, ale również roots reggae i ska.

MetKa to powstała na przełomie 2011 i 2012 roku warszawska kapela grająca połączenie gatunków Ska, Ska Punk, Punk, Rock, Reggae. Zespół tworzy muzykę składającą się zarówno z wesołych i skocznych rytmów ska jak również niepokornych punkowych akordów oraz ciężkich rockowych riffów. Teksty, w często zabawny sposób, opisują otaczającą nas rzeczywistość. MetKa to grupa typowo koncertowa, znakomicie sprawdzająca się na scenach klubowych, jak również na dużych scenach. Koncerty zespołu charakteryzują się niesamowitą energią i znakomitym kontaktem z publicznością.

KONKURS

Aby zdobyć bilet na koncert Farben Lehre, Tabu i MetKa w Skierniewicach, należy wysłać maila ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu na adres [email protected]infoskierniewice.pl, w tytule pisząc: Farben Lehre, Tabu i MetKa Skierniewice.

Bilety otrzymają dwie pierwsze osoby, od których otrzymamy wiadomość.

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

Imiona i nazwiska osób, które otrzymają wejściówkę podamy na stronie infoskierniewice.pl w czwartek (08.12) do godz. 20.00.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
3. Udział w Konkursie polega na wysłaniu malia w okresie trwania Konkursu, na temat wskazany w Konkursie i przekazując pozostałe treści wskazane na stronie konkursowej.
4. Nagrodami w Konkursie są dwa bilety na koncert Farben Lehre, Tabu i MetKa w Skierniewicach do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę otrzyma Uczestnik, którego mail spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.infoskierniewice.pl o wygraniu wejściówki w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie Kinoteatru POLONEZ.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE