Strona głównaWiadomościSeryjny włamywacz w rękach skierniewickiej policji

Seryjny włamywacz w rękach skierniewickiej policji

- REKRAMA -

Skierniewiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilkukrotnie włamał się do sklepów i domów w budowie, a także dokonał kradzieży torebki. Następnego dnia zatrzymano kobietę, która pomagała mu w przestępczym procederze. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

- REKRAMA -

W drugiej połowie maja 2021 roku na terenie powiatu skierniewickiego doszło do serii włamań do sklepów. Sprawca włamywał się głównie do wiejskich sklepów skąd kradł pieniądze, alkohol i wyroby tytoniowe.

Za każdym razem działanie sprawcy było podobne, co wskazywało, że mogła to być ta sama osoba. Policjanci pracujący nad sprawą wnikliwie przeanalizowali zebrane informacje i wytypowali 30-letniego mieszkańca powiatu łowickiego.

- Reklama -

1 czerwca 2021 roku mężczyzna został zatrzymany. Policjanci ustalili, że 30-latek pod koniec maja w Skierniewicach ukradł torebkę kobiecie. Łącznie mężczyzna usłyszał 10 zarzutów. W kilku włamaniach 30-latkowi pomagała 21-letnia mieszkanka powiatu skierniewickiego.

Sprawcom grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach zastosowała dozór policji. Podejrzani nie byli wcześniej notowani.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE