Skierniewiccy policjanci poszukują właścicieli skradzionych przedmiotów

0

- REKRAMA -

Zobacz galerię [16]
KMP Skierniewice
Zobacz galerię [16]

Wiertarki, komplety klucz i inne narzędzia, sprzęt biurowy i mnóstwo innych rzeczy czeka na właścicieli w komendzie policji w Skierniewicach. Po zatrzymaniu włamywacza policja odzyskała skradzione łupy. Teraz szuka ich właścicieli.

 

Skierniewiccy policjanci poszukują właścicieli przedmiotów skradzionych prawdopodobnie z piwnic bloków na terenie miasta.

– 15 lutego funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali sprawcę szeregu włamań do piwnic blokowych – informuje Robert Zwoliński z KMP w Skierniewicach. – Policjanci zabezpieczyli dużo różnych przedmiotów, które pochodzą z przestępstw, a których właścicieli nie można określić. Stąd nasz apel – dodaje.

Zdjęcia skradzionych rzeczy zostały zamieszczone na stronie Internetowej komendy. Wszyscy, którzy rozpoznają na nich swoją własność proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym lub Kryminalnym KMP Skierniewice pod numerami telefonu 46 834 11 65 lub 46 834 12 13.

– Problem włamań do piwnic wciąż jest aktualny – mówi Robert Zwoliński. – Ale w ostatnim czasie poradziliśmy sobie ze złodziejami rowerów. Zatrzymaliśmy dwie osoby i sporo jednośladów udało się odzyskać. Teraz czekamy na właścicieli około trzydziestu skradzionych z piwnic przedmiotów.

- Reklama -

Poprzedni artykułSkierniewice świętują 562. urodziny – uroczysta gala [ZDJĘCIA+FILM]
Następny artykułZapiszemy dziecko do przedszkola nie wychodząc z domu!
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments