Skierniewiccy policjanci poszukują zaginionego Adama Wieczorka

0
209
Fot. KMP Skierniewice

29-letni mieszkaniec Skierniewic 9 marca 2015 roku w późnych godzinach nocnych wyszedł z  domu na osiedlu Widok i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to: Adam Wieczorek, 29 – letni mieszkaniec Skierniewic. Mężczyzna ma około 190 cm wzrostu, jest mocnej budowy ciała – “dobrze zbudowany”, twarz pociągła, włosy krótkie, ciemne-szatyn, oczy piwne, na prawym policzku widoczna blizna po rozcięciu o długości około 4 cm.
W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był prawdopodobnie w szarą zimową kurtkę z kapturem, czarne, dresowe spodnie z białymi lampasami i ściągaczem zapinanym na “rzep” przy kostkach, brązowe buty wiązane za kostkę z kremową podeszwą, szarą, wełniana czapkę, czarną koszulkę z długim rękawem oraz białym kołnierzykiem. Może mieć przy sobie czarny plecak.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 69. Telefon do oficera dyżurnego czynny całą dobę: 46-834-11-88 bądź 46-834-11-89. Informacje można przekazywać na numer alarmowy 112, 997 lub w najbliższej jednostce policji.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o